Ayakkabı alsam gümrüğe takılır mı

Buse “şimdi 20 $ lık bir ayakkabı alsam, kesin olarak gümrüğe takılır mı yoksa şansa mı bağlı?

Merhabalar,

Buse hanım şu sıralar ürün değeri ne olursa olsun ayakkabılar gümrüğe takılıyor; kesin diyemem ancak yakalanma ihtimali yüksek. Dilekçe ile itiraz eden arkadaşlar var ama her hangi bir olumlu sonuç ileten kullanıcımız malesef henüz yok.  Daha 2 ay öncesine kadar bir sürü arkadaşımız ayakkabı alıyordu. Hatta akrabam bile aldı; ancak şu sıralar ayakkabıya takmış durumdalar. Üstelik kişisel olarak sorarsanız kıyafet, ayakkabı vb. giyim eşyaları konusunda Çinden alışveriş yapmanızı önermiyorum. Hatırlarsanız AROW firması çinden ayakkabı ithal ediyordu. Zehirli ayakkabı olarak gündemde baya durdu o firma, bir çok ürüne gümrük el koymuştu. Bu sebeple Çinden mümkünse giyim üzerine alışveriş yapmayınız.

İyi günler.

Gelen Ziyaretçi Aramaları:

  • çinden ayakkabı getirmek
  • aliexpressten ayakkabı almak

5 thoughts on “Ayakkabı alsam gümrüğe takılır mı

  1. İyi günler. Ben 90 dolarla 100 dolar arasi bir mont almak istiyorum gümrüğe takilirmi acaba yardimci olursaniz sevinirim.

  2. Yurt dışından mont aldınız istediğiniz gibi değil ya da bedeni tutmadı ne yapacaksınız? 50 günde gelen urunu iade etmek istediginiz de iade kargo bedelini de ödeyeceksiniz. O kadar sabrınız varsa alın. Şahsen ne olduğu belirsiz montu alacağıma ülkemde görerek orta halli bir mont alırım daha iyi.

    1. Ne olduğu belirsiz değil alacağım mont turkiyede 600 700 tl civari kayak montu onun gelirse olmama ihtimali yok

  3. İyi günler luisivaroma adlı italyan siteden 2 tane sneakers ayakkabı almayı düşünüyorum 1650 Euro tutuyor… gümrüğe takılır mı ? Takılırsa geri mi gönderirler yoksa vergisini ödersem bir sorun kalmaz mı ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.