Talha – Sipariş iptali ve para iadesi

Talha “İyi günler ben aliexpress te yeniyim baktım fiyatlarda uygun çeşitli 5 tane mal satın aldım 6. Ürünümde iste 5 üründen sonra sıkıntı olabilecegini duydum ve parayı ödedikten sonra cancel order deyip 1. Seçeneği tikladim parayi geri alabilmek için neler yapmam gerekiyor ? Satıcıya da açıklamasını yaptım cevap bekliyorum satıcıdan teşekkürler

Merhabalar,

Cancel order butonunu tıklayıp sebep seçtikten sonra geri sayım çıkacak o sayım satıcı içindir. Satıcı sipariş iptalini onaylamalıdır. Onaylandıktan sonra 20 gün içinde para kartınıza yatıyor. Yalnız bu onay sürecini sağlıklı şekilde takip ediniz.

İyi günler.

 

Gelen Ziyaretçi Aramaları:

 • aliexpress sipariş iptal
 • aliexpress para iadesini nasıl yapıyor
 • aliexpress iptal bekleme
 • aliexpress satın aldımi iptal ettim para iadesi gelmedi
 • internet mağazasından sipariş iptal ettim paramı nasıl
 • internetten yapılan sipariş iptal edilirse para ödemesi nasıl yapılır
 • sipariş iptalinde para kaç saatte iade edilir

34 thoughts on “Talha – Sipariş iptali ve para iadesi

 1. Ben ürün sipariş ettim 4 aydır gelen giden yok paramı geri istedim cvb veren yok bu nasıl iştir anlamadım birisi bi cvb verse artık

 2. Merhaba aliexperesten 1 ay önce alışveriş yaptım yalnız 1 urunu sipariş ettikten hemen sonta iptal ettim ve durumda finished yazısı cikri. Tartışma açma alanı çıkmıyor. Satıcıyla gorustum ürünü iptal etmissiniz bizimle ilgili bir durum yok sistem söze dönüş yapacak dedi. 1 aydır bekliyorum para iade olmadı. Banka da bizimle ilgili bi durum yok diyor. Kiminle iletişim geçicem bilmiyorum.atardım eder misiniz.

  1. aynı sorun bendede var ? bi ceval bulabildiniz mi ? 2-3 gün sonra tam 1 ay olacak hala para yatmadı. bende iptal ettim 1 dk içinde ve finished yazısı var.

   1. Malesef ödeme olmadı.2 ayı geçti benim. İletişim kurabilecegim bir yer de yok. Umudu kestim

 3. ya bende 95usd alısverıs yaptım aynı anda siparısı ıptal ettım 365tlkartımdan cekilmiş para iadesi nasıl gelecek ne yapmam lazım

  1. Ben satıcıya iletişime geçtim sistem otomatik olarak paranızı iade eder dedi 3 ay oldu para gelmedi.bu süre zarfında bankayla gorustum bizim yapabileceğimiz bişey yok dedi. Bunun dışında hiçbir bilgim yok.umarım bi yolu vardır.

  2. Yalnız ben hesap dökümüme baktım da para iadesi alışverişten 4 gün sonra yatmis🙈🙈🙈🙈paranız kalmıyor yani arkadaşlar.sizinki de en kısa sürede yatar umarim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir