İçeriğe geç

4gündür siparişlerimde fund processing yazıyor

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve Cevaplar4gündür siparişlerimde fund processing yazıyor
Anonymous asked 2 sene ago

İyi günler. 4gündür verdiğim 2 siparişte fund processing yazıyor acaba nedeni nedir? Şimdiye çoktan kargoya verilmiş olmaları gerekmez mi? Bir de arkadaşımın kartından alışveriş yaptık yani kart arkadaşımın üstüne ama sipariş benim adıma ve adresime bu herhangi bir sorun teşkil eder mi?

Gelen Ziyaretçi Aramaları:

  • fund processing çeviri
10 Answers
Anonymous answered 2 sene ago

İstediğiniz kart ve yöntemle alışveriş yapabilirsiniz. Ödeme gerçekleştikten sonra sorun değil fakat Fon İşleniyor yazıyorsa ve siparişi teslim almadığınızı belirtiyorsanız siparişiniz herhangi bir nedenle iptal olmuştur. Ekran resmi veya sipariş sayfasındaki İngilizce metni paylaşırsanız daha detaylı bilgi verebilirim.

Anonymous answered 2 sene ago

Ya da bir diğer ihtimal Confirm Goods Received yani Alınan Ürünleri Onayla butonuna tıkladıysanız o yüzden Fund Processing yazıyordur.

Anonymous answered 2 sene ago

resim ekleyemiyorum olmuyor ama dediğim gibi fund processing yazıyor dün mail attım siparişler ne zaman kargoya verilir diye biri en kısa sürede demiş diğeri ise; Your moeny will come back to you, we not ship it. I do not know why the moeny is processing.   bu cevabı yazmış anlamadım şansıma sıkıntı oldu galiba

Anonymous answered 2 sene ago

İki siparişinizin birisi size gelecek diğerinde ise paranız geri dönecek. Para iadesi yapılacak siparişte Çinli zaten ifade etmiş. Neden iade olduğuna dair onun da bir fikri yok sanırım sipariş iptal sürecine dair satıcının bir tasarrufu olmamış. İptal olan siparişiniz için Alipay ve ödeme yaptığınız kaynakla görüşün.

Anonymous answered 2 sene ago

şuan para hesabım geçmiş midir yoksa dispute falan mı açmam gerek?

Your Answer

12 + 13 =