İçeriğe geç

aldığım ürünün bir kısmı çalışmıyor

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve Cevaplaraldığım ürünün bir kısmı çalışmıyor
erhan sordu 2 sene önce

Motorola telefonum için AliExpress’ten dokunmatik ekran siparişi verdim. Telefoncuya montaji yaptirdiktan sonra farkettim ki ekranin belli bir kismi calismiyor. Siparisi onayladim bugun. Bir arkadadtan ogrendigim kadariyla bir video cek calismadigina dair yolla. Anlayis gosterip yenisini yollayacaklardir dedi. Sizce olur mu

3 Cevaplar
Serkan cevapladı 2 sene önce

Open Dispute butonu aktifse uyuşmazlık açın…(Suresi dolmadiysa aktif olması lazim) Size kimse bir daha dokunmatik yollamaz. Ya tam iade ya kismen iade yada satici hakli gorunur. Ama aliexpressin tam iade vereceğini sanmiyorum. Bu tür parçalarda genelde problem oluyor.
Bende lenovo tablet için dokunmatik aldim. Camlarin çerceveye yakin kismi calismiyor. Tablet çok kullanissizdi. Ufak cocuk oyun oynadigi için dert etmedik… Uyuşmazlik açilabilir. Ama sonucun bize tamamen kâr sağlayacağini sanmiyorum.

Anonymous cevapladı 2 sene önce

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu Platformu Kuran yöneten herkese teşekkür etmek istiyorum Çok güzel bir site.

aliexpress.helper@gmail.com cevapladı 2 sene önce

Kimse aynı ürünü yollamaz diye bir şey yok. İsterseniz yollarlar tabi. İkna ediciyseniz ve kendinizi iyi savunuyorsanız ürünü geri göndermeden paranızın tamamını da geri alabilirsiniz, yeniden gönderim de isteyebilirsiniz ve bunların hepsi “gerçekleşebilir” olmaz diye bir şey yok kesin hüküm vermeyelim. Video çekmeniz kafidir.

Cevabınız

Güvenlik Sorusu: 8 + 20 = ?