İçeriğe geç

Aliexprens ten bi siparişim oldu 1 saat sonra para daha onay beklerken siparişi iptal ettim .param ne zamana iade edilir. Satıcı onayı gerekiyor mu? satıcı onay vermezse param yatırılmaz mı ?

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve CevaplarAliexprens ten bi siparişim oldu 1 saat sonra para daha onay beklerken siparişi iptal ettim .param ne zamana iade edilir. Satıcı onayı gerekiyor mu? satıcı onay vermezse param yatırılmaz mı ?
Anonymous asked 2 sene ago

Aliexprens ten bi siparişim oldu 1 saat sonra para daha onay beklerken  siparişi iptal ettim .param ne zamana iade edilir. Satıcı onayı gerekiyor mu? satıcı onay vermezse param yatırılmaz mı ? 

3 Answers
AliExpress TürkiyeAliExpress Türkiye Staff answered 2 sene ago

Merhabalar,
Malesef satıcı onayı gerekiyor ama israrla iptal edince kabul ediyorlar. Ben sadece 1 saticida problem yasadim ondada 5 kere iptal talebinde bulundum. Sonunda iptal etti.
 
Satici kabul edince 15-20 iş gunu içinde paraniz kartiniza geçer.
 

Anonymous answered 2 sene ago

merhabalar ısrarla iptali nasıl edecem siparişi iptal et seçenegi vardı tıkladım ve artık o seçenek yok tamamlanan siparişlere gidiyorum iptal ettigim sipariş de sipariş durumunda ” finished ” yazıo satıcıya mesaj attım yanlış karttan alım yaptım iptali onaylarmısın diye ” ok ,thanks ” diye cevap vermiş ne yapmam gerekiyor şimdi benim 

Anonymous answered 2 sene ago

15-20 günde paran kartına yatar

Your Answer

12 + 8 =