Aliexpress jeton ile ilgili hata

Sorular ve CevaplarCategory: Sorular ve CevaplarAliexpress jeton ile ilgili hata
Bilal , 1 sene önce sordu.

Merhaba arkadaşlar aliexpress in mobil uygulamasında jeton kazandığımız bölüm var benim 875 jeton oldu ve Aliexpress kuponu almak istiyorum ama her baktığımı da kalmadı diyor orda sayaç var bir saatte kalmadı diyor ben ilk giren oldum ama yine kalmadı diyor bu sorun benden mi kaynaklanıyor yoksa uygulamadan mı ne yapmam gerek 

Gelen Ziyaretçi Aramaları:

  • aliexpres jeton kazanma
  • aliexpres çevir kazan
  • aliexpress jeton al
  • Aliexpress jeton ile ürün alma
  • jeton ile kupon takasi yaptim kuponum gözükmüyor
4 Cevap
Anonymous answered 1 sene ago

Uygulamaya girdiniz jeton ikonunu tıklayınız. En başta mağaza kuponu yazıyor. Jetonlarla bu mağaza kuponlarını değiştirebilirsiniz.  Sayaca girerseniz evet geçersiz uyarısı veriyor.Belli süresi var yani bana denk gelmedi. o yüzden mağaza  kuponu kısmından jetonları change edebilirsiniz.

Ömer answered 8 ay ago

Nedense hep 50 100 yada 200 jetonlar çevir kazanda açtığım kutunun yanında çıkıyor sürekli olarak aynı tesafüf yaşanabilir mi? 

Enes answered 6 ay ago

Iyi gunler bir urun alirken kenarda kuponlar yaziyor parayi odemeden o kupona basip eklersek ne olur  

Furkan answered 5 ay ago

jetonları aliexpress kuponu ile takas etme sayfası saat başı yenileniyor ve anında tükeniyorlar yani saniyesinde diyebilirim. şimdiye kadar 100 kez denemişimdir ama 3 kere alabildim. ayrıca ayda en fazla 3 kez jeton ile aliexpress kuponu takası yapabiliyorsun (1 dolar için 1, 3 dolar için 1, 8 dolar için 1) 

Cevaplayın

7 + 11 =