aliexpress-karttan-gecici-bloke

Sorular ve Cevaplaraliexpress-karttan-gecici-bloke
Engin Balay , 1 sene önce sordu.

Aliexpress hesaptan para bloke edebilirmi? Ucretsiz sevkiyat olarak aldim 20 dolarlik urunler. Bugun hesabimda 132 tl blokeli oldugunu gordum. Islem icin ucret alinmisti. Extra ucret alabilirmi

4 Cevap
AliExpress TürkiyeAliExpress Türkiye Staff answered 1 sene ago

Ekstra bir ücret alınamaz. AliPay olayı var. Onu işaretlediyseniz; sistem alipay üzerinden çekiyor. AliExpress’de çekiyor… Çift çekim gibi bir şey oluyor. Yada başka bir kullanıcı ile karışıyor. Aynı durum oluyor. Sistemi tam oturtamadılar malesef. Bu yüzden AliPay ile ödeme sistemini tercih etmemeyi öneriyoruz biz ziyaretçilerimize. 
Bu durum için AliExpress.com’a giriş yaptıktan sonra şu adrese girerek: https://icshall.alipay.com/hall/index.htm?router_key=Jv6r2umEnqmqZ7fUZvvIFRnu
Müşteri hizmetleri ile yazışabilir yada bankanıza ödeme itirazı yapabilirsiniz. Şuan siparişi iptal etseniz de kartınıza aynı para yatmaz sipariş tutarı kadarı yatar. 

AliExpress TürkiyeAliExpress Türkiye Staff answered 1 sene ago

alipaymusterihizmetleri Cevaplaaliexpress-karttan-gecici-bloke

Engin Balay answered 1 sene ago

alipay seçeneği görmedimki alışveriş yaparken. Bankamatikten çektirdim ben. Ama bloke olayını banka çalışanları neden olduğunu göremediler. Bende merak ettim aliexpressmidir diye.
Ders olur bana bidahada alışveriş yapmam bu şekilde.

Firdevs answered 1 hafta ago

Sonuc ne oldu acaba ayni durum benkmde basima geldi

Cevaplayın

14 + 1 =