İçeriğe geç

ALİEXPRESS ORDER CLOSED

Deniz Işın asked 2 sene ago

BEN ŞİMDİ ARKADAŞIMIN KARTINDAN 4 TANE SİPARİŞ VERDİM BİRİ KARGOLANDI BİRİNDE Awaiting Shipment(SATICININ KARGOLAMASI BEKLENEN)  YAZIYOR DİĞER 2 SİNDE İSE ORDER CLOSED YAZIYOR YANİ ALİEXPRESS KAPATMIŞ O 2 SİPARİŞİ ŞİMDİ BU DİĞER 2 SİDE KARGOYA VERİLEN SİPARİŞ VE Awaiting Shipment(SATICININ KARGOLAMASI BEKLENEN) YAZAN SİPARİŞDEMİ ORDER CLOSED OLUCAK ARKADAŞLAR  YARDIM EDİN ARKADAŞIM BAŞKA ŞEHİRE GİTTİ İPTAL OLURSA PARAMIDA ALAMAMM. SİZE İPTAL OLAN 2 SİPARİŞİME GELEN YAZIYI VE İPTAL OLMAYAN ÜRÜNLERİMİN GÖRÜNTÜSÜNÜ ATACAGIM BİRDE BİR KARTTAN ACABA 2 FARKLI HESAPTAN SİPARİŞ VERİNCEMİ BÖYLE OLUsa ALİEXPRESS ORDER CLOSEDYOR LÜTFEN ACİL YARDIM.

3 Answers
Serkan answered 2 sene ago

Bu süreç değişmez. Biri kargoda biri kargoya verilecek… ikisi çeşitli nedenlerden iptal edilmiş. Karttan dolayı iptal edilseydi dördü birden gitmişti.

Deniz Işın answered 2 sene ago

SERKAN BEY ŞİMDİ LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN BİZ YANİ ARKADAŞIM VE BEN FARKLI HESAPLARDAN AYNI KARTLA SİPARİŞ VERDİK BEN 3 TANE O 1 TANE ONUN ÜRÜNÜ KARGOLANDI BENİM 2 ÜRÜNÜME GÜVENLİK AMAÇLI KAPANDIGINA DAİR ALİEXPRESSTEN YAZI GELDİ AŞAGIDAKİ GİBİ ŞİMDİ BU 2 Sİ İPTAL OLDU DİGER KARGOM İSE SATICI TARAFINDAN KARGOLANDI PEKİ BU KARGOLANAN ÜRÜNE İSE 10 15 GÜN SONRA VEYA NE BİLİM HERHANGİ BİR ZAMAN İPTAL YAZISI GELİRMİ 2 ÜRÜNÜME GELDİGİ GİBİ LÜTFEN YARDIMCI OLUN.

Dear Deniz Coskuner,

AliExpress alışveriş için teşekkür ederiz!
Biz güvenlik nedeniyle siparişinizi iptal etmek zorunda sizi bilgilendirmek için üzgünüz. Senin işlemin güvenli olduğundan emin olmak için, tıklatarak belgeleri bize verin Benim Temyiz daha doğrulama için.
biz belgeleri aldığımızda, 3 iş günü içinde bunları doğrular. belgelerin geçerli iseniz, Aliexpress yeniden düzenleyebilirsiniz.
Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler ve sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

ahmet answered 1 sene ago

BEN SAAT SİPARİŞİ VERMİŞTİM ŞİMDİ CLOSED YAZIYOR AÇIKLAMA YERİNDE ÜRÜN GELECEK Mİ YOKSA PARA İADESİ YAPILACAKMI ?

Your Answer

16 + 3 =