İçeriğe geç

ALİEXPRESS ÜRÜNÜ YANLIŞ ALDIĞIM İÇİN HEMEN İPTAL ETTİM ANCAK PARAM HALA GELMEDİ!! ?? :( YAARDIM?

AliExpress Destek – Soru ve CevapALİEXPRESS ÜRÜNÜ YANLIŞ ALDIĞIM İÇİN HEMEN İPTAL ETTİM ANCAK PARAM HALA GELMEDİ!! ?? :( YAARDIM?
Enes Aşkın asked 2 sene ago

Arkadaşlar merhaba normalde aliexpress sitesinden hep alışveriş yapan biriyim ancak son alışverişimde yanlışlıkla 330 tl değerinde bir ürün aldım ve ürün onay bekleme kısmına aktarıldı yani satıcının onay vermesini bekleyen kısıma. Ben o kısımdayken hemen cancelled gibi bir secenek vardı ona tıkladım ve sebebini diğer olarak işaretledim. Siparişim daha sonra FİNİSHED cancelled oldu. Fotoğraftada göstereceğim. Aliexpressden çok alışveriş yaptım hep iadelerim 4 günde 5 günde gelirdi ve aynı şekil iade olacağına dair 3-15 gün yazılı bir mailde gelirdi aliexpressten ancak bu sefer hiç bir mail gelmedi. Paramın gitmesinden telaşlıyım hiç bir şekilde yabancı olsun türkçe olsun müşteri hizmetleriyle görüşemiyorum. YARDIM EDİN LÜTFEN 🙁  siparişe ait fotoğrafı size atıyorum sevgili arkadaşlarım. 
 
 
aliexpres2%20ps ALİEXPRESS ÜRÜNÜ YANLIŞ ALDIĞIM İÇİN HEMEN İPTAL ETTİM ANCAK PARAM HALA GELMEDİ!! ?? :( YAARDIM?

2 Answers
hattat answered 2 sene ago

Benim iadeler genelde bir haftada oluyor ama bankaya bağlı olarak 20 günü bulabiliyor para iadesi. 

Rümeysa answered 1 sene ago

Aynı sorunu bende yaşadım yeni. Bi ayakkabı aldım kargo ücretine bakmadan satın aldım ayakkabı 10$ kargo 15$ mış anında iptal ettim. Ama ne siparişlerde görünüyor ayakkabı nede para iade edileceğine dair mail aldım… param iade edilecek mi? Bilgi alacağım biryer yok 

Your Answer

17 + 20 =