İçeriğe geç

Alışverişim 100 tl idi. hesabımda 70 tl vardı. bunu kestiler. 60 tl sonra yükledim. onu almadılar. 30 tl eksik çektiler. ne olacak ?

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve CevaplarAlışverişim 100 tl idi. hesabımda 70 tl vardı. bunu kestiler. 60 tl sonra yükledim. onu almadılar. 30 tl eksik çektiler. ne olacak ?
Mustafa asked 2 sene ago

Elektronık malzemeleri aldım 100 tl değerinde.  banka hesabımda 70 tl varmış. sonradan farkettım. hemen 60 tl daha yükledim.  30 tl eksik çekmiş oldular. şimdi ne olacak ???

4 Answers
aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

 Sipariş durumunuz nedir? Ödemeniz onaylandıysa Alipay hatasıdır. Yani kargo bekleniyor veya kargo kodu girilip onay bekleniyor durumundaysa size bilmeden 30 tl hediye etmiş Alipay. Diğer insanlardan aynı tutarı 2. kere çektiği oluyor. Siz şanslı kesimden olabilirsiniz. Ama yine de tavsiyem Alipay’e kart bilgilerinizi girdiyseniz silin.

AliexpressTurk.Net answered 2 sene ago

Hocam sitemizin çeşitli yerlerine not yada banner ekleyeceğim “alipay kullanmayın” yok “telefon almayin” “urun gelmeden hiçbir şeyi onaylamayin” “kendi kredi kartinizi kullanin.” sorunlar benzer.

aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Kesinlikle katılıyorum ve işe yarayacağına inanıyorum. Şimdiden elinize sağlık hocam.

Mustafa answered 2 sene ago

admin şu anda Awaiting delivery
Buyer Protection time remaining: 59 days 36 minutes   bu yazıyor. birde aldığım ürünlerin hemen yanında open dispute yazıyor. bu ne oluyor ? 

Your Answer

9 + 5 =