Anlaşmazlık Bitti

MRI , 8 ay önce sordu.

2 adet ürün olması gereken kargodan 1 ürün çıktı anlaşmazlık açtım. Kargo resmini ve sipariş detaylarını gösteren sayfaların ekran görüntüsünü delil olarak atıp para iadesi için dispute açtım. Fakat satıcıdan herhangi bir hamle gelmedi ve dispute finished diyor. Şimdi ne oldu ? Ne yapmam gerekiyor ? Teşekkürler..

3 Cevap
AliExpress TürkiyeAliExpress Türkiye Staff answered 8 ay ago

Dispute hakkında detay vermeniz lazım. Ne yazıyor? 
Dispute sonucu ne şekilde iade tutarı ne kadar bunlara dispute sonucunda bakmanız lazım. Şu verdiğiniz bilgilerle kimse size yardımcı olamaz.

MRI answered 8 ay ago

Since the seller did not respond to your dispute for Order: 73557524647493 within the deadline, the system has settled the according to your proposal. Therefore, the dispute has been closed and payment will be refunded to you. You do not need to return the goods.
Please note:
You should receive your refund within 7-10 working days. If there is a delay, please check with your issuing bank or contact us for help.  Diye de bir mail geldi sipariş 36 dolar.
 

Gelen Ziyaretçi Aramaları:

  • You can Open Dispute 10 days after the seller ships your item(s) If you have any questions about the order please contact the seller
Serkan answered 8 ay ago

10 iş gününe kadar iadeniz yatacakmış. Satıcı yanıt vermemiş.

Cevaplayın

11 + 14 =