Arkadaşlar 2 tane ürün için "Dispute" açtım ve Status'ü "Dispute Finished" oldu. Para nereye iade edilecek ve kaç gün içinde iade edilir?

Sorular ve CevaplarCategory: Sorular ve CevaplarArkadaşlar 2 tane ürün için "Dispute" açtım ve Status'ü "Dispute Finished" oldu. Para nereye iade edilecek ve kaç gün içinde iade edilir?
Anonymous , 1 sene önce sordu.

 
Arkadaşlar 2 tane ürün için “Dispute” açtım ve Status’ü “Dispute Finished” oldu. Para nereye iade edilecek ve kaç gün içinde iade edilir?
“Dispute” sonrası iade için kart bilgilerim istenmedi. Acaba alışverişi yaptığım karta kendiliğinden iade mi edilecek yoksa şu anda AliExpress hesabıma kayıtlı olan karta yine kendiliğinden mi iade edilecek?
 
 

Gelen Ziyaretçi Aramaları:

  • aliexpress dispute kaç
3 Cevap
Anonymous answered 1 sene ago

Merhabalar,
Bilgi istemelerine gerek yok; iptal durumlarında sistemden direkt iptal edildiği için 20 iş günü içinde kartınıza para iade ediliyor. Dispute notunu görsek uyuşmazlık için yorum yapabiliriz.
İyi Günler

Anonymous answered 1 sene ago

merhabalar bende ürün gelmediğinden dispute açtım.3-4 gün oldu. dispute finished durumda kaldı sipariş tamamlandı gibi gözüküyor para hesabıma yatacak mı ?

Anonymous answered 1 sene ago

Arkadaşlar 2 tane ürün için “Dispute” açtım ve Status’ü “Dispute Finished” oldu. Para nereye iade edilecek ve kaç gün içinde iade edilir? – Aliexpress Türkçe Destek Sitesi
anmnbkfvfc
nmnbkfvfc http://www.g68v311l0zggr02wlyhr99d88i2g625gs.org/
[url=http://www.g68v311l0zggr02wlyhr99d88i2g625gs.org/]unmnbkfvfc[/url]

Cevaplayın

7 + 19 =