İçeriğe geç

Atacağ8m linkteki satıcı sizce güvenilir mi ? Kargo olarak aliexpress shipping yazıyor ama yorum yapan kişiler kargonun hızlı olduğunu belirtmiş kargo ile ilgili sorun yaşarmıyım acaba ?

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve CevaplarAtacağ8m linkteki satıcı sizce güvenilir mi ? Kargo olarak aliexpress shipping yazıyor ama yorum yapan kişiler kargonun hızlı olduğunu belirtmiş kargo ile ilgili sorun yaşarmıyım acaba ?
2 Answers
Anonymous answered 2 sene ago

Merhabalar,
Bu ürün de satıcı da baya işlem yapmış. Güvenilir satıcı olarak gorunuyor. Aliexpress Shipping’e gelince PTT takibi yapılamıyor kendi takip sistemi var. Paketin ulaşıp ulaşmayacağına kimse garanti veremez. Bu süreçte koruma sürenizin dolmamasına dikkat etmeniz gerekir. Koruma sürenizin bitimine birkaç gün kala urun gelmezse uyuşmazlık açarsınız.

Anonymous answered 2 sene ago

Aliexpress Standart Shipping daha sonra size “RF123456789CN” bir kargo kodu verir.
Yani PTT’den takibini yapabilirsiniz. Şöyle ki satıcı size Aliexpress Standart Shippinge özgü bir kargo kodu verir daha sonra o işleme alınır ve China Post Registered Air Mail’in standart kodlamaya sahip bir gönderi kodu ilk kodun takip sayfasında belirir.
Aliexpress Standart Shipping bu linkten takip edilir: http://global.cainiao.com/
Devamının takibini 17track.net ve PTT gönderi takibi sayfasından sağlayabilirsiniz.

Your Answer

18 + 0 =