İçeriğe geç

Bedava deneme 0.01 USD

Özgen BALTA asked 3 sene ago

Arkadaşlar aliexpresste bedava deneme diye bi bolum acılmış başvurarak bedava urun alıyosun ürünü kazandın diyelim belli bir süre sonra ürünün parasınımı veriyosun anlamadım ben pek olayı bi yardım ederseniz sevinirim

Gelen Ziyaretçi Aramaları:

  • aliexpress bedava deneme
  • ali express 0 01
  • aliexpress bedava deneme nedir
  • aliexpress bedava ürün alma
  • aliexpress ten bedava ürün almak
  • aliexpress 0 01 dolar bedava
  • aliexpress bedava deneme ne demek
11 Answers
aliexpress.helper@gmail.com answered 3 sene ago

Bedava diye bir şey yok. Coins yani AliExpress parası gibi bir şey kazanıyorsun. Örneğin ürün 16 dolar normalde. 1600 coins + 0.01 dolar yazıyor. Yani 1600 coins çevirtiyorsunuz site üzerinden 16 dolara ve 0.01 dolar hesabınızdan kesilerek işlem yapılıyor ki 1600 coins kazanmak kolay iş değil. Kimse kimseye bedava vermez, boşuna bel bağlamayın 🙂

Gozde answered 3 sene ago

Sitede yazdığına göre gerçekten 0.03tl karşılığında alınıyor oradaki bedava ürünler, tabii başvuran 100 bin kişi içinden şans sana vurursa. 
Coins + 0.01 lik yer jetonlu bölüm, diğer benim bahsettiğim gerçekten bedava ürünlü bölüm. 

Mirac gunal answered 2 sene ago

Coins+ 0.01’lik bölümde ürünler saniyesinde tükeniyor. Aylardir emek verdigim 2000 coinsle hicbir sey yapamama durumum..
 

Caner TAŞTAN answered 2 sene ago

yaa şans bana vurdu ancak 2 aydır ürün gelmedi nereye şikayet etsem 

HILAL AYBUKE answered 12 ay ago

Birsey sormak istiyorum ben simdi aliexpressten bedava urun icin basvuru yaptim simdi o ucretli mi olarak bana gelicek. Mesela bedava olan bir urune tikladigimda resmin sol altinda fiyat yaziyor onumu odeyecegim lutfen yardim ederseniz sevinirim.

Your Answer

5 + 3 =