İçeriğe geç

Ben salomon speedcross 3 ayakkabı siparişi verdim fakat siparişim ukimde bekletiliyor, hafta içinde ukimden telgraf geldi ve değeri belirlenemeyen eşya olduğu için ürünün faturasını ya da ödeme belgesini fax çekmem isteniliyor fakat ukime fax çekmek bi yana ulaşmak dahi mümkün değil. Telgrafta yazan bilgiye göre 5 gün içinde fax gelmediği takdirde ürünün gümrüğe iletileceği yazıyor,bu durumda paramı geri alma şansım var mıdır?

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve CevaplarBen salomon speedcross 3 ayakkabı siparişi verdim fakat siparişim ukimde bekletiliyor, hafta içinde ukimden telgraf geldi ve değeri belirlenemeyen eşya olduğu için ürünün faturasını ya da ödeme belgesini fax çekmem isteniliyor fakat ukime fax çekmek bi yana ulaşmak dahi mümkün değil. Telgrafta yazan bilgiye göre 5 gün içinde fax gelmediği takdirde ürünün gümrüğe iletileceği yazıyor,bu durumda paramı geri alma şansım var mıdır?
Anonymous asked 3 sene ago
4 Answers
AliExpress TürkiyeAliExpress Türkiye Staff answered 3 sene ago

Merhabalar,
Ürün faturasız olarak size sipariş edildiğine ilişkin aliexpresste bu durumu ileten belgelerinizle birlikte uyuşmazlık açmalısınız.
İyi günler

Anonymous answered 3 sene ago

Merhaba uyuşmazlık açarken eklememi önerdiğiniz ekran çıktıları nelerdir ve uyuşmazlığı direk sipariş sayfasındaki dispute ile açtığımızda doğru adresle iletişime geçmiş mi oluyoruz?

Anonymous answered 2 sene ago

[url=https://www.thegoodlifecellar.com/]Sac Longchamp Femme[/url] sac longchamp pas cher taille m\n sac longchamp pliage réglementation fédéraux d’examiner l’affaire

Anonymous answered 2 sene ago

Ben salomon speedcross 3 ayakkabı siparişi verdim fakat siparişim ukimde bekletiliyor, hafta içinde ukimden telgraf geldi ve değeri belirlenemeyen eşya olduğu için ürünün faturasını ya da ödeme belgesini fax çekmem isteniliyor fakat ukime fax çekmek bi yana ulaşmak dahi mümkün değil. Telgrafta yazan bilgiye göre 5 gün içinde fax gelmediği takdirde ürünün gümrüğe iletileceği yazıyor,bu durumda paramı geri alma şansım var mıdır? – Aliexpress Türkçe Destek Sitesi
wgnmxvwylf http://www.gw81a329yj21104ger03drx1250pstnzs.org/
[url=http://www.gw81a329yj21104ger03drx1250pstnzs.org/]uwgnmxvwylf[/url]
awgnmxvwylf

Your Answer

12 + 16 =