İçeriğe geç

Bozuk saati iadesini istiyorum ve paramın iadesini istiyorum.

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve CevaplarBozuk saati iadesini istiyorum ve paramın iadesini istiyorum.
Anonymous asked 2 sene ago

 Bozuk saati iadesini istiyorum çünkü çalışmıyor nasıl yapabilirim.Anlaşmazlık açtım o da açtı sonuç dispute finished yazıyor.Bana yardımcı olursanız sevinirim. Aldığım ürünü geri iadesini nasıl yapabilirim.Satıcının adı:alaaddin NG saati

5 Answers
Anonymous answered 2 sene ago

Dispute Finished yazıyorsa bundan sonra yapılacak bir şey kalmamış demektir. Ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz? En azından sonucun ne olduğuna dair fikir edinebiliriz.

Anonymous answered 2 sene ago

Ekran görüntüsü nasıl alabilirim onu bilmiyorum Ama ben çok üzüldüm.Ekran görüntüsünde durum:finished hatırlatma dispute finished yazıyor Bana yardımcı olursanız sevinirim.Sanırsam para iadesini alamayacağım.Sonuçta satıcı alaaddin NG yüzünden güvenim kalmadı.Bir daha alışveriş sitesine girmeyeceğim.Yapicak birşey kalmadı degil mi?

Anonymous answered 2 sene ago

Dispute Finished yazıyorsa ne yazık ki kalmamış demektir. Çünkü anlaşmazlık sonuçlanmış yazıyor. Dispute Finished yazısından sonra alttaki metni yazabilirseniz kararın ne olduğuna dair yardımcı olabilirim.

Anonymous answered 2 sene ago

[url=https://www.thegoodlifecellar.com/]Sac Longchamp Pliage[/url] sac pliable longchamps\n Sac *longchamp* Edition Limitée " Autour De Ha Long" Soldes 2016

Anonymous answered 2 sene ago

Bozuk saati iadesini istiyorum ve paramın iadesini istiyorum. – Aliexpress Türkçe Destek Sitesi
akevylreqv
[url=http://www.ga5tjkz329y03us6dhr407j61370zq4ws.org/]ukevylreqv[/url]
kevylreqv http://www.ga5tjkz329y03us6dhr407j61370zq4ws.org/

Your Answer

13 + 11 =