Bozuk saati iadesini istiyorum ve paramın iadesini istiyorum.

Sorular ve CevaplarCategory: Sorular ve CevaplarBozuk saati iadesini istiyorum ve paramın iadesini istiyorum.
Anonymous , 11 ay önce sordu.

 Bozuk saati iadesini istiyorum çünkü çalışmıyor nasıl yapabilirim.Anlaşmazlık açtım o da açtı sonuç dispute finished yazıyor.Bana yardımcı olursanız sevinirim. Aldığım ürünü geri iadesini nasıl yapabilirim.Satıcının adı:alaaddin NG saati

5 Cevap
Anonymous answered 11 ay ago

Dispute Finished yazıyorsa bundan sonra yapılacak bir şey kalmamış demektir. Ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz? En azından sonucun ne olduğuna dair fikir edinebiliriz.

Anonymous answered 11 ay ago

Ekran görüntüsü nasıl alabilirim onu bilmiyorum Ama ben çok üzüldüm.Ekran görüntüsünde durum:finished hatırlatma dispute finished yazıyor Bana yardımcı olursanız sevinirim.Sanırsam para iadesini alamayacağım.Sonuçta satıcı alaaddin NG yüzünden güvenim kalmadı.Bir daha alışveriş sitesine girmeyeceğim.Yapicak birşey kalmadı degil mi?

Anonymous answered 11 ay ago

Dispute Finished yazıyorsa ne yazık ki kalmamış demektir. Çünkü anlaşmazlık sonuçlanmış yazıyor. Dispute Finished yazısından sonra alttaki metni yazabilirseniz kararın ne olduğuna dair yardımcı olabilirim.

Anonymous answered 10 ay ago

[url=https://www.thegoodlifecellar.com/]Sac Longchamp Pliage[/url] sac pliable longchamps\n Sac *longchamp* Edition Limitée " Autour De Ha Long" Soldes 2016

Anonymous answered 10 ay ago

Bozuk saati iadesini istiyorum ve paramın iadesini istiyorum. – Aliexpress Türkçe Destek Sitesi
akevylreqv
[url=http://www.ga5tjkz329y03us6dhr407j61370zq4ws.org/]ukevylreqv[/url]
kevylreqv http://www.ga5tjkz329y03us6dhr407j61370zq4ws.org/

Cevaplayın

20 + 19 =