İçeriğe geç

BU MESAJ NE ANLAMA GELİYOR BİLEN VARMI NE OLUR YARDIMCI OLUN

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve CevaplarBU MESAJ NE ANLAMA GELİYOR BİLEN VARMI NE OLUR YARDIMCI OLUN
Anonymous sordu 2 sene önce

Your goods might come a bit later than usual. This is because the logistics companies and customs are processing a large amount of parcels due to the 11.11 Global Shopping Festival and the upcoming holiday season. We’d like to have your patience to wait for the goods instead of open a dispute immediately. You can click ‘open dispute’ before Purchase Protection deadline. Please go to order page view all the details.
 

7 Cevaplar
Anonymous cevapladı 2 sene önce

11.11 kampanyasiyla ilgili her profilde gorunen duyuru gibi bir şey bu önemsiz eğer 11.11.2015 kampanyasina katilmadiysaniz.

Anonymous cevapladı 2 sene önce

11.11 tarihindeki kampanya zamanı aldığınız ürünlerde gecikme olabileceğini çünkü yoğunluk olduğunu söylüyor. 11.11’den sonra yakın zamanda aldıklarınız varsa onları da etkileyebilir. Ayrıca onlar için tatil dönemi yaklaştığını ifade ediyor. Bu nedenle anlaşmazlık açmadan önce malum gecikmelerin olabileceğini göz ardı etmemenizi rica ediyor.

Anonymous cevapladı 2 sene önce

11.11 derken hangi tarih oluyor ben 25 ocakta siparisi verdim bu benim kargomu etkileyecekmi merak ediyorum

Anonymous cevapladı 2 sene önce

11 Kasım Bekarlar günü indiriminden bahsediliyor. Bu yoğunluğun sizin kargonuzu etkileyeceğini zannetmiyorum fakat yine bir tatil ufukta görünüyor. Gecikme yaşabilirsiniz fakat aşırı bir gecikme olmayacaktır.

Anonymous cevapladı 2 sene önce

Tabi kargo takip kodu verildiyse. Henüz paketiniz kargoya girmediyse gecikme zamanı artabilir.

Cevabınız

Güvenlik Sorusu: 0 + 20 = ?