İçeriğe geç

cancel order yaparak iptal ettiğim siparişin satıcı tarafından iptalin onaylandığını nereden anlayabilrim

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve Cevaplarcancel order yaparak iptal ettiğim siparişin satıcı tarafından iptalin onaylandığını nereden anlayabilrim
Anonymous sordu 2 sene önce

merhaba aliexpresten bir sipariş verdim ancak sonra sorun yaşamaktan korkup sipariş verdikten bir saat sonra cancel order a basıp siparişi iptal etiim sizin diğer sorulara cavaplarınızda satıcının iptali onayladığının takiibini iyi yapmanız gerekir dediğinizi okudum peki ben nereden anlayabilirim satıcıcnın iptali onayladığını bakıyorum ama öyle bir sey göremiyorum bilgileriniz için teşekkür ederim

4 Cevaplar
Anonymous cevapladı 2 sene önce

My order sayfasından siparişine giriyorsunuz eğer Order Canceled yazıyor hatırlatmada Fund Processing yazıyorsa siparişiniz iptal onayı bekliyor demektir. Fund Processing yerine Finished yazıyorsa iptaliniz onaylanmiş demektir. Kartinıza iadeniz 10-15 gün içinde olur.

Anonymous cevapladı 2 sene önce

hatırlatma dediğiniz order status sutunu sanırım evet finished yazıyor iptali onaylandı ozaman herhalde teşekkür ederim

Anonymous cevapladı 2 sene önce

MY Orders sayfasina girdiğinde tekrar Cancel Order butonunu gorursen eğer satici onaylamamistir, Koruma suresi acildiysa satici onaylamadan sisteme kargo bilgisi girmistir sahte ya da gerçek… Bu sefer de Open Dispute butonu karsiniza cikar.

Anonymous cevapladı 2 sene önce

CANCELED ORDER Bölümünü yanında Finished yazıyorsa şüpheniz olmasın paranız 10 güne iade edilir . Paypal için gecerli söylediklerim .

Cevabınız

Güvenlik Sorusu: 20 + 13 = ?