İçeriğe geç

China Post Registered Air Mail Barkod

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve CevaplarChina Post Registered Air Mail Barkod
Mehmet asked 2 sene ago

Trackingmore dan takip ettim istanbula inmisti en son ve yaninda uzun bi barkod var o barkodu Pttye girince kavul ediyor fakat bir bilgi yok.Haftaici oluncami okutulur ? İkincisi ise ptt sabah kacta eve getiriyor teslimati?

6 Answers
aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Kardeşim kargo takip numaranı gönder bakalım. Devlet dairesi işleyişiyle gelecek paket. Dağıtıcıya verildi bilgisi göreceksin sonra dağıtıcı işine başlayacak ve senin paketin dağıtımına ne zaman sıra gelirse. Kim ne diyebilir ki bu konuda? Bu kadar abes olmayın gözünü seveyim.

aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Devlet dairesiyle gelecek derken sabah 9 akşam 5 çalışma saatleri. Artık hangi ara gelirse.

Mehmet answered 2 sene ago

yardimlariniz icin sagolun sorun cozuldu.takip numarasi suan elimde degil ama heralde ptt kabul alinca yarin (kargo haftasonu indi)barkodla sorgulanir.dagitimi sormamin sebebi ise bazi arkadaslarim sabah 8.30da eve geliyor demisti ondan.teslimata laf atmadim annem memur babam memur isleyisi bizdebiliyoruz sadece genelde kac gibi gelir onu sordum

aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Kargo kodunu paylaşırsanız daha sağlıklı yardımcı olmaya çalışırım. Her zaman paket aynı saatte gelmez. Bunun imkânı yok. Şahsen 100’e yakın paket aldım bugüne kadar ve 9 buçuk ila 3 arası gelmiştir. Bu kadar abes olmayın derken kesinlikle taş atmak niyetinde değilim. Daha önce soru sorup da ortalama 15-25 güne gelir dediysem arkadaşa, 13 günde geldiyse hahaha siz bir halt bilmiyorsunuz diyeni bile olduğu için saat sorunca şahsen afalladım 🙂

Anonymous answered 2 sene ago

81215026910 takip numarasi bu wishpost ile yolladi ucakla geldi urundede airmail regiatered yaziyordu sikinti yok ama .wishpst sitesi kotuydu bende trackingmore dan baktim daha detayli ve ayrica bi barkod var onu anlamadim bakarsaniz kac gun kalmis yada ptt almismi gumrukten gecmismi?

Your Answer

0 + 13 =