İçeriğe geç

Çinlilerin tatili sorunu

Anonymous asked 2 sene ago

Arkadaşlar yaklaşık 8-9 gün önce 2 ürün sipariş ettim bugün baktım hepsi kargoya verilmiş , bu çinlilerin tatili yüzünden bunlar elime geç mi geçecek ? Yoksa kargoya verildiği için normal zamanında mı ? Teşekkürler…

9 Answers
Anonymous answered 2 sene ago

Elbette kargolar biraz geç işliyor . Sitede kargo ile güncelleme yapmıyorlar . Mesela benim 9 gün önce aldığım ürün takip kodunda herhangibir işlem gözükmüyor.Sadece satıcının verdiği bilgi gözüküyor .

Anonymous answered 2 sene ago

Aynen öyle benimde . yani sonuç olarak bu çinliler tatil yüzünden geciktiricek mi kargoları ? Ve sizce tahmini kaç gün

Anonymous answered 2 sene ago

Kardeşim aynı sorun bendede var satıcı 3 gün önce kargoya vermiş ürünü,kargo takip kodunu verdiği linkten bakınca not found diyor.Satıcıya mesaj atıyorum cevap vermiyor,Güvenilirliği iyi gözüküyor ayrıca yorumlarda çok iyi,Acaba bu tatil yüzünden mi kargoya bakamıyorum yoksa takipsiz kargo falan mı?Ayrıca kargo takip numarası komple sayılardan oluşuyor,harf içermiyor.

Anonymous answered 2 sene ago

Ya bu Çinliler hep böyle suyunu çıkartıyor. Geçen sene keçi yılı vardı; millet baya mağdur oldu.

Anonymous answered 2 sene ago

Harf içeriyorsa Türkiye takipsiz koddur. Kodun aktif olması için maksimum 10 gün süre var 5 gün içinde aktif olacağını umuyorum . Çinlilerin tatilinden dolayı kargolarin geç geleceğini söylemek mümkün. Tabiki değişik kargo şirketlerininde etkisi var.

Your Answer

5 + 16 =