feedback için yardım

Sorular ve CevaplarCategory: Sorular ve Cevaplarfeedback için yardım
Anonymous , 12 ay önce sordu.

arkadaşlar sitenizden birçokşey öğrendim. bir ürün için uyuşmazlık açacağım. ürün hızlı şekilde ve korunaklı biçimde elime ulaştı ancak. gelen ürün kısmi arızalı. öğrenmek istediğim geri bildirim için verdiğimiz yıldızları naıl geri düşürürüz. bu arada ödemeyi onaylamıştım.

11 Cevap
aliexpress.helper@gmail.com answered 12 ay ago

5 yıldızdan 4e bilme düşmez. Ama 1’den 5’e kadar çıkabilir. Sistemin güzelliği. En fazla Leave More Feedback deyip ek bir şeyler yazabilirsiniz.

Anonymous answered 12 ay ago

leave more feedback nasıl yapacağız baktım göremedim?

aliexpress.helper@gmail.com answered 12 ay ago

Manage Feedback -> Published Feedback’e gelin. Feedbackinizin yanında birçok seçeneğin arasında size göz kırpıyor.

Anonymous answered 12 ay ago

teşekkür ederim. dediğinizi hemen yaptım 🙂 telefonumun dokunmatiği bozulmuştu. gelen yedek parça uymadı. orjinal dokunmatik ekranın arkasında seri numarasına benzer sayılar var. satıcının sattığı ürünle aynı değil sayılar. resmi çekip yollasam serinin farklı olduğundan problem oluşuyor diye. sizce bir kazanımım olur mu? yoksa bile bile yanlış aldın mı derler? gerçekten bilmiyordum farklı olduğunu.

aliexpress.helper@gmail.com answered 12 ay ago

Satın aldığınız ürünü sipariş sayfanızdan ve satış sayfasından gösterin ekran görüntüsü ile. Ürünün video ve fotoğraflarını çekip dispute açın. Satıcıya sorunun büyüklüğünü, onun sorumluluğunda ve yanlışı olduğunu, tam iadeyi onaylarsa sorun olmadığını aksi taktirde şikayet edeceğini ve bundan dolayı ceza alması gerektiğini söyleyin. Satıcı parayı vermezse ilk olumsuz yanıttan sonra direkt olarak Escalate tuşuna basın ve AliExpress’e iletin. En azından yarı parasını geri alırsınız. Geri gönder tam iade yapalım derse ben deli miyim sorunlu ürün için bir de ek para ödeyeyim? dersiniz. Gayet makul. Yarı teşvik yarı tehdit edin, yemezse külliyen tehdit edin. Çekinirseniz siz kaybedersiniz.

Gelen Ziyaretçi Aramaları:

  • ali expres şikayet açmak
Cevaplayın

14 + 19 =