İçeriğe geç

İptal süreci

Anonymous asked 2 sene ago

4 Şubatta sipariş verdiğim ürün kargoya verilmedi satıcı da hiçbir türlü cevap vermeyince bende iptal talebinde bulundum şuan yapmam gereken bir şey var mı birde ne kadar sürecek bu işlem? resim açılmazsa link :http://hizliresim.com/PPyXE9
PPyXE9 İptal süreci

6 Answers
aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

İptal talebiniz iletilmiş. Satıcı 7 gün içerisinde kargolama yapmazsa siparişiniz otomatik iptal olacak ve iptalin hemen ardından iade süreciniz başlayacak.

Anonymous answered 2 sene ago

Peki bu kişi online hem now chat hemde normal mesaj attım ama dönmedi yani iptali de onaylamıyor ne yapmak istiyor olabilir ?

aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Ürünü temin edememiş olabilir. Sonuçta bunların çoğu da toptancıdan alıyor tıpkı ülkemizdeki gibi. Sizin adınıza hiçbir olumsuz yön yok. Beklemede kalın. Sipariş sayfasından cevap vermesini, acil kargolamasını aksi halde şikayette bulunacağınızı iletin. Ürün teslim aldıktan sonra da beni böyle uğraştırmıştın diyip kısmi iade talep edersiniz. Böylece hiçbir kaybınız olmaz. 🙂

Anonymous answered 2 sene ago

Kısmi iade nasıl oluyor 🙂

aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Open Dispute butonuna tıklayarak para iadesi (refund) talep ediyorsunuz. Refund total kısmında ya full refund seçeneğini işaretliyorsunuz ya da partial refund seçeneğini işaretleyip istediğiniz tutarını yazıyorsunuz. 

Your Answer

11 + 14 =