İçeriğe geç

KARGO

Anonymous sordu 2 sene önce

BU GÖRÜNTÜ NEYİ İFADE EDİYOR? SELLER SHİPPİNG METHOD DİYOR VE KARGOYA VERİLMİŞ TAKİP KODU GİRİLMİŞ.
nLJ45V KARGO

3 Cevaplar
Anonymous cevapladı 2 sene önce

Satıcı paketinizi kargoya vermiş. Paketiniz satıcının seçtiği yöntem olmak üzere Hollanda Postasıyla gönderilmiş. Sonundaki NL’den anlayabilirsiniz. Yukarıda yer alan 43 gün 8 saatlik süre zarfı ise sizin koruma süreniz. Paketin gelmeme/gümrüğe takılma/bozuk-sorunlu çıkma vb. durumlarına karşı paranızın AliExpress güvencesi altında olduğunu gösterir. Ürün gelmediğinde ya da gelip sorunlu olduğunda “Open Dispute” butonu aracılığıyla koruma süresinin dolmadan açılmasına özen göstererek anlaşmazlık açıp tam/kısmi iade talep etmenizi sağlar. Paranız şu an AliExpress havuzunda yer alıp siz onay verene değin satıcıya aktarılmayacaktır.  “Confirm Goods Received” butonu sizin can yeleğiniz. Ona basmamaya özen gösterin 🙂

Anonymous cevapladı 2 sene önce

13 ocak da aldım. Bu gün 16 ocak oldu, 3 gündür takip kodunu kontrol ediyorum ancak takip edemiyorum yine de. Bulunamadı diyor halen..

Anonymous cevapladı 2 sene önce

8-9 günleri bulduğu bile olabilir. Yoğunluğa bağlı olabiliyor ya da satıcı erken işlem süresi garantisi veriyor, kargo kodunu da size erken iletiliyor fakat paketin yalnızca elektronik bilgisi gözüküyor. Yani herhangi bir fiziksel iletim söz konusu olmasa da satıcı “ship out within 24hours” sözüne sadık kaldığını söylüyor. Kısacası satıcı uyanıklığı ya da kargo şirketi yoğunluğu nedeniyle beklemeler olabiliyor. Takipte kalın. 10 gün sonunda halen takip sağlanamıyorsa anlaşmazlık açmanızı öneririm. Fakat bu gibi durumlar nadirdir.

Cevabınız

Güvenlik Sorusu: 3 + 5 = ?