İçeriğe geç

Kargo durumu 3 gündür aynı böyle olmamıştı hiç

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve CevaplarKargo durumu 3 gündür aynı böyle olmamıştı hiç
Muhep Atasoy sordu 11 ay önce

Benimde satın aldığım ürünü Aliexpress standart shipping ile aldım fakat 3 gündür Waiting for pick up yazısı yazıyor. Diğer aldığım ürünlerde böyle bir şeye rastlamadım. Gün içinde iki kez değişiklik yapılmıştı diğerlerinde fakat bunda 3 gündür bu yazıyor.

5 Cevaplar
Hüseyin PEKEL cevapladı 11 ay önce

satıcı firmaya iletmemiştir gönderiyi, satıcı ile görüşüp hızlı olmasını söylebilirsiniz

Muhep Atasoy cevapladı 11 ay önce

Nasıl yani bir anlatırmısınız. Kargoya verdi. Nasıl iletilicek?
https://global.cainiao.com/detail.htm?mailNoList=LP00066657419572&spm=a3708.7860688.0.d0

Can cevapladı 11 ay önce

satıcı kargo şirketinden bir takip numarası temin etmiş ve barkodunu kutunun üzerine yapıştırmış fakat kargo hala posta merkezine gitmeyi bekliyor. takip kodunun olması kargoya verildiği anlamına gelmez, aliexpressteki “satıcı ürünü kargoladı” ibaresine de kanmayın. sisteme bir takip kodu girdikleri zaman aliexpress kargoladığını varsayıyor. “gönderi posta merkezinde” gibi bir ibare görmediğiniz sürece ürün bekliyor demektir. satıcıya mesaj atarak biraz daha hızlı olmasını söyleyin hüseyin abinin dediği gibi. 

Muhep Atasoy cevapladı 11 ay önce

Satıcıyla konuştum. Kontrol edecegim dedi bidaha sordum postaneye soracagim dedi bidaha sordum postane kaybetmis dedi. Bu sorularıda bir gun arayla sordum. Ve kayboldu dedikten bir gun sonra yenisini gondereyimmi dedi evet dedim. Daha yazmadı. Tartışmada açamiyorum. Diğer satın alan türkler hizli kargo falan yazmış memnun kalmışlar. Nie bnde böyle yaptı anlamadım 02.01.2016 tarihinde aldım ayın 3 unde waiting for pick up yazdı. Hala aynı. Ne yapabilirim.

ozan cevapladı 10 ay önce

open dispute yap full refund seç paran geri gelir.

Cevabınız

Güvenlik Sorusu: 4 + 18 = ?