İçeriğe geç

Kargo takibi

Abidin sordu 2 sene önce

Merhaba. RG271878477CN takip numaralı siparişimin Çinden ayrıldığı yazıyor 17track’ta fakat PTT’de herhangi bir işlem yapılmamış bir haftadır.Ne yapmam gerekir?

5 Cevaplar
aliexpress.helper@gmail.com cevapladı 2 sene önce

Herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Bazen böyle aksaklıklar olabiliyor. Paketinizi 17track üzerinden takip edebiliyorsanız, imza karşılığı teslim edilen türden olan kayıtlı paketinizi yurtiçine iniş yaptığı zaman PTT’den takip edebilirsiniz. İmza karşılığı teslim edilir, çalınmaz, kaybolmaz. 

Anonymous cevapladı 2 sene önce

Teşekkür ederim.40 günü var daha.Beklemedeyim

aliexpress.helper@gmail.com cevapladı 2 sene önce

Mutlaka gelir 40 güne kadar. Kayıtlı paket o kadar sürmez. 7-10 gün arası inmesi muhtemeldir fakat net bir bilgi olduğunu söyleyemem, tahmini. 17track’ten rutin güncellemeleri aldıysanız PTT iniş yaptığından itibaren mutlaka bilgi akışını sağlar ve teslimat günü net görülebilir. Bazen sistem eşleşmelerinde sıkıntı oluyor ne yazık ki. 

Abidin cevapladı 2 sene önce

9 gün önce Pekin’den uçak ile ayrılmış ama TR girişi yapılmamış.Takip numarası yukarıda var.Rica etsem 17tracktan sorgulayıp yazılanların ne anlama geldiğini bana yorumlayabilirmisiniz.Ayrıca PTT’den sorgulayınca birşey çıkıyor ama anlamadım ne demek istediğini

Abidin cevapladı 2 sene önce

10 gün sonra İstanbul girişi yapılmış.Teşekkürler

Cevabınız

Güvenlik Sorusu: 15 + 15 = ?