İçeriğe geç

Kargo takibi

Abidin asked 2 sene ago

Merhaba. RG271878477CN takip numaralı siparişimin Çinden ayrıldığı yazıyor 17track’ta fakat PTT’de herhangi bir işlem yapılmamış bir haftadır.Ne yapmam gerekir?

5 Answers
aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Bazen böyle aksaklıklar olabiliyor. Paketinizi 17track üzerinden takip edebiliyorsanız, imza karşılığı teslim edilen türden olan kayıtlı paketinizi yurtiçine iniş yaptığı zaman PTT’den takip edebilirsiniz. İmza karşılığı teslim edilir, çalınmaz, kaybolmaz. 

Anonymous answered 2 sene ago

Teşekkür ederim.40 günü var daha.Beklemedeyim

aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Mutlaka gelir 40 güne kadar. Kayıtlı paket o kadar sürmez. 7-10 gün arası inmesi muhtemeldir fakat net bir bilgi olduğunu söyleyemem, tahmini. 17track’ten rutin güncellemeleri aldıysanız PTT iniş yaptığından itibaren mutlaka bilgi akışını sağlar ve teslimat günü net görülebilir. Bazen sistem eşleşmelerinde sıkıntı oluyor ne yazık ki. 

Abidin answered 2 sene ago

9 gün önce Pekin’den uçak ile ayrılmış ama TR girişi yapılmamış.Takip numarası yukarıda var.Rica etsem 17tracktan sorgulayıp yazılanların ne anlama geldiğini bana yorumlayabilirmisiniz.Ayrıca PTT’den sorgulayınca birşey çıkıyor ama anlamadım ne demek istediğini

Abidin answered 2 sene ago

10 gün sonra İstanbul girişi yapılmış.Teşekkürler

Your Answer

0 + 2 =