İçeriğe geç

Kargo takip

Betul asked 2 sene ago

Merhaba. Gecen gun sormustum kargo bilgiso cikmiyor diye. Bugun 10 gun doldu hala kargo takip numarasi calismiyor. 10 gunu asmamasi lazim degil mi? 2 gun once saticiyla gorustum, 7-10 gun arasinda degisecegini beklememi soyledi. Sizce ne yapayim? Cunku aldigim urun kayitli posta degil, seller shipping.. ben ekstra ucretle kayitli posta sectim. Sahte numara verme durumu olabilir mi? Simdiden tesekkurler.

10 Answers
Tutku ÇAKIRTutku ÇAKIR Staff answered 2 sene ago

Kusura bakmayın kodunuzu paylaşabilir misiniz

Betul answered 2 sene ago

Tabi ki. RJ693918148CN

Betul answered 2 sene ago

Bir daha baslik actim kusura bakmayin. Mesaj mi yazayim yine ya da ne yazayim.. yoksa dispute mi acayim direk.

Tutku ÇAKIRTutku ÇAKIR Staff answered 2 sene ago

Evet şuanda da kodunuz çalışmıyor. İlk olarak satıcınıza mesaj atın: http://aliexpressturk.net/soru-cevap/aliexpresste-saticiya-nasil-mesaj-atilir-goruntulu-anlatim.html
Eğer sonuç halen aynı ise uyuşmazlık açınız: http://aliexpressturk.net/aliexpress-alisveris-rehberi/aliexpresste-siparisiniz-icin-uyusmazlik-nasil-verilir.html
Yani normal şartlarda şuan için diyorum 17tracktan sorguladığınızda “elektronik bilgi alındı” şeklinde ibare olması lazımdı kaç gün geçti ve o bilgi yok.

Anonymous answered 2 sene ago

Mesaj attim ama gec donen ya da hic donmeyen bir satici. Sizce satici fake bir kod mu verdi? Ya da sistemle ilgili bir sorun mu?

Your Answer

5 + 8 =