İçeriğe geç

Kargo Takip kodu yanlış mı?

osman aga asked 2 sene ago

Arkadaşlar satıcı kargo takip kodu vermiş ama kargo durumu singapore post’ta “Despatched to overseas (Country code: SK)” olarak görünüyor, SK slovakyanın kodu ne alaka anlamadım. Bunun  “Despatched to overseas (Country code: TR)” yazması gerekmiyor muydu? PTT yi aradım böyle bir gönderi bizde yok diyor. Böyle birşey yaşayıp  kargosu eline ulaşan oldu mu?  Satıcıya durumu sordum biraz geç cevap veriyor beklemedeyim.  yardımcı olursanız sevinirim. 

4 Answers
Anonymous answered 2 sene ago

Singapore zaten takipsiz 4px ile aliexpresskargotakip.xyz adresinden takip edebiliyoruz. Ancak dediğiniz şüphe çeken bir durum satıcıyı bekleyin. Koruma süreniz de var beklemek şuan en iyi yöntem. Uyuşmazlığı erken açınca da riske atmış oluyoruz korumamızı.

osman aga answered 2 sene ago

Satıcının cevabı aynen böyle, detaylıca sordum satıcıya acaba yanlış adresmi yazdın yoksa takip kodu mu yanlış diye adamın verdiği tek cevap bu anlamış değilim durumu  \”Dear friends, because Singapore is not wrapped parcel shipping charge, please understand, best regards.\” Translate; \”Singapur parsel kargo ücreti sarılmış değil çünkü Sevgili arkadaşlar,,, saygılarımı lütfen anlayın.\”

Anonymous answered 2 sene ago

ne olacak şimdi yokmu bilgisi olan

osman aga answered 2 sene ago

arkadaslar ne yapmalıyım sizce ?

Your Answer

18 + 4 =