İçeriğe geç

Kargom için son 14 gün

Gökçe asked 2 sene ago

Merhaba. 21.02.2016 tarihinde aliexpressten gözlük çerçevesi sipariş etmiştim. Şuan geri sayımda 14 gün kaldı. Herhangi bir problem var mı bazı arkadaşlar 10 gün kala dispute açmalısınız diyor. China post ordinary small packey plus ile geliyor kargo. sorunlu bir kargo şirketi sanırım. Çünkü takip numarası vermiyor. Ne yapmalıyım?

3 Answers
aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Kargo takip numarası vermiyor mu? Kargo takip numarası olmadan nasıl teslimat yapılacak? Casper getirmiyor ya bunları. Mutlaka vardır. Bulamıyorsanız ekran görüntüsü atın bakalım.

Gökçe answered 2 sene ago

Hayır veriyor ama sisteme kayıtlı değil sanırım. Kargo takibi yapılamıyormuş Türkiye\’ye girdikten sonra. http://i.hizliresim.com/9oD7YO.png

aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Son kargo bilgisi girildikten sonra Ankara’ya bir 12 günde bir de 8 günde teslim aldım Mart ayında gelen 2 paketimi. Fakat daha sonraki birçok paketim (hatta daha önce kargoya verilenler) henüz gelmedi. Tamamen şans işi. İletişime geçerseniz satıcı kargo sürenizi uzatmak isteyecektir. Son 5 gün kala sessiz sedasız dispute açın paranızı geri alın. Çünkü kargo süresi uzarsa belki 90 güne gelecek paket. +30 gün acaba ile kendinizi yoracaksınız. Paranızı alın, ürün gelirse ve ödeme yapmak isterseniz yaparsınız. İstemezseniz de zorla değil çünkü yaptığınız anlaşma gereği paket 60 günde gelmek zorunda. Tasarrufu size kalmış. Bol şans.

Your Answer

0 + 20 =