İçeriğe geç

Kargom iyice tuhaflaştı

AliExpress Destek – Soru ve CevapKargom iyice tuhaflaştı
Melih asked 2 sene ago

Beyler kargo numaram RE822139895SE
Şuan da uyarı veriyor son aktivitesi Local Mail Traking Sweden postun kendi sitesinden takip ettiğimde ürünün Türkiye ‘ ye gönderirdiği yazıyor ayın 16 sında bu ürün 8 gündür uçuyormu uçakta ?
PTT takip den takip ediyorum ve aradım dediler ürün Türkiye’ye yola çıkmış ama hayla giriş yapmamış dediler 8 gündür nasıl giriş yapmaz acaba Veriler güncellenmiyor mu hemen ?
Bi adam sweden post verileri güncellemiyor ürün elime geldi 3 gün sonra tüm veriler güncellendi demiş. Eğer öyle olursa bizim evde kimse yok ürünü alanda olmaz benim takip edip postaneden kendim gidip almam gerek.
17 Trackdan takip ettiğimde UYARI veriyor iyice karıştı işler anlaşmazlık açtım satıcı diyor yolda gelecek endişelenme anlaşmazlığı kapat dedim olmaz önce ürün gelcek sonra kapıcam tamam dedi.
 
Yani Sonuç olarak beyler bu kargo ne durumda neden gelmiyor ?

1 Answers
AliExpress TürkiyeAliExpress Türkiye Staff answered 2 sene ago

Hemen güncellenmiyor. Diğer soruda da yazmıştım. O durum 1 ay boyunca aynı olarak kalmıştı. Çin\’liler de erken veri girmiş olabilir, bizimkiler de geç bilgi giriyor olabilir.
Ama Türkiye\’de daha fazla problem olduğunu düşünüyorum. Çünkü 1 ay boyunca Çin\’den çıktı görünen paketin ülkeye girişi yok. sonra bir güncelleme oluyor o güncellemeden sonraki gün paket geliyor. 
Uyarıya gelince güvenlik sebebiyle geri döndürülebiliyor. 17Track\’ın verileri uyarıları daha önemli… Satıcınızla mesajlaşın. Koruma sürenizi uzatın.

Your Answer

6 + 6 =