İçeriğe geç

kargom nerede

Esra Ates asked 2 sene ago

Merhaba, 27.02.16 tarihinde sipariş etmiş olduğum 73250320996145 kodlu gönderime siparişlerim içerisinde ulaşamıyorum. 10 gün öncesine kadar nerede olduğunu kontrol edebiliyordum. Şu ana kadar bana ulaşması gerekiyordu. kodu takip sistemine girdiğimde ise bulunamıyor. rica etsem yardımcı olur musunuz, kargom nerede ve ne kadar sürede elimde olur?

4 Answers
Oğuz answered 2 sene ago

Merhaba , Öncelikle Tamamen sayıdan olustuguna gore Postanız Takipsiz olmalı.17Tracktan baktım bende goremedım bulunamadı yazıyor After track ise 10 hangı tasıyıcı dıye soruyor .Aliexpress ten hangı kargoyla veya seller shıppıng methodsa hangı methodla yolladıgını satıcınıza sorarak tekrar kargo sırketınızı buraya yazarsanız yardımcı  olabilirim .Belli ki ya numara yanlıs yada Bir aksilik oldu . Satıcıyla irtibata geçin.

Anonymous answered 2 sene ago

aynı ürünün birden fazla satıcısı var dolayısıyla hangi satıcıdan aldığımı anımsayamıyorum bu durumda ne yapmam gerekiyor.

Oğuz answered 2 sene ago

Bu kısımda ben bir şey yapamıyorum maalesef :(. Siparişler kısmından bulmanız gerekir . Bulursanız satıcıyla irtibata geçiniz Teşekkürler

Anonymous answered 2 sene ago

Zaten işi sıra dışı hale getiren de tam anlamıyla burası. siparişlerim arasında ürünümü bulamıyorum, 10 gün öncesine kadar bütün bilgilerine ulaşabiliyordum.

Your Answer

15 + 8 =