İçeriğe geç

kayıtlı gönderi başkasına teslim edilirse ne olur..?

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve Cevaplarkayıtlı gönderi başkasına teslim edilirse ne olur..?
Anonymous asked 2 sene ago

Arkadaşlar kayıtlı gönderi adıma ve adresime teslim edilmesi gerekirken sistemden bakınca teslimat yapılmış gözüküyor fakat tarafıma teslimatı yapılmadı…..Satıcıda kendisinin doğru adrese gönderdiğini beyan ediyor bu durumda ürün bedeli satıcıya iade edilmeden kendimi satıcıya nasıl ispatlayabilirim  nasıl bir yol izlemeliyim……

9 Answers
aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Hocam Türkiye’de başkasına teslim edilmişse PTT’den, yurtdışında başka bir ülkede teslim edilmişse 17track’ten kargo kodu sorgulama yapıp ekran görüntüsü alın. Ardından sipariş sayfanızdaki isim ve adresinizinde ekran görüntüsünü alıp eşleştirme yapılmasını isteyin. Ha bir de satıcı bu şekilde devam ederse AliExpress’e şikayet edip ceza almasına yardımcı olun.

Anonymous answered 2 sene ago

Uyuşmazlık açin

Anonymous answered 2 sene ago

uyuşmazlık açıncada kargo takipden bakıp teslim edildiğini görüyor ve ödemeyi istiyor site yönetiminden

Anonymous answered 2 sene ago

😀 😀

aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Kardeşim paketi siz teslim almadıysanız hangi sistemde sizin teslim aldığınızı görebilir? Sizin siparişteki isminiz-adresiniz-kargo kodunuz belli değil mi? E, o kargo koduyla Ahmet, Mehmet teslim aldıysa siz onay vermediğiniz sürece kim sizi buna mecbur bırakabilir? Ekran görüntüsü paylaşabilirseniz, paylaşın buradan veya gmail kullanıyorsanız ulaşın detaylı görüşelim.

Your Answer

9 + 14 =