İçeriğe geç

kredi-karti-odeme-odeme-hatasi

AliExpress Destek – Soru ve Cevapkredi-karti-odeme-odeme-hatasi
Halil asked 2 sene ago

Bu hatayı alıyorum kredi kartlarımdan herhangı biri ile yapmaya çalıştığımda
For security reasons this process can not be continued.
ISC_RS_5100102051

4 Answers
Enes BİBER answered 10 ay ago

Aynı hatyı bende alıyorum  Hata içeriği
For security reasons this process can not be continued.To make sure your transaction is secure, please provide us with documentation by clicking My Appeal for further verification.
ISC_RS_5100102051

Halil answered 10 ay ago

Merhaba, tek yapmanız gereken kaç adet kredi kartı kullanıyorsanız aliexpress e kaydettirmek bunun için Alipay e ekstrenizi mümkünse İngilizce değilse Türkçe internet bankacılığı arayuzunuzu ekran görüntüleri ile beraber attach ekleyip kimlik kartınız da dahil yollamak 1 günde onaylaniyor daha sonra sorunsuz kullanabilirsiniz not: kartınızın son 4 hanesi gözükecek şekilde kapatın ve arka güvenlik cvv kodunu paylaşmayınız.

hasan demir answered 7 ay ago

For security reasons this process can not be continued.To make sure your transaction is secure, please provide us with documentation by clicking My Appeal for further verification. ISC_RS_5100102051  her yolu denedımbu hatayı alıyorum yenı kullanıcı yenı kart yıne olmuyor lutfen bır cozum yardım edın 

Yiğit Karamollaoğlu answered 5 ay ago

Yaw bu sorun eskiden olmuyordu. 2 yıldır alışveriş yapıyorum şu aliexpressten ama son 1 aydır 4 kredi katıyla da aynı hatayı veriyor. 
İŞİN İLGİNÇ TARAFI NEDİR BİLİYOR MUSUNUZ ; GEREKLİ İBRAZI SAĞLIYORUM, KİMLİK VE KARTLARIN FOTOSUNU ATIYORUM, 4-5 GÜN SONRA KABUL EDİLDİ DİYOR OLUMLU SONUÇLANIYOR FAKAT İLK ALIŞVERİŞ DENEMEMDE YİNE AYNI HATAYI VERİYOR VE YİNE BELGE İBRAZI İSTİYOR. BU NE DELİSAÇMASI İŞTİR BRE :S

Your Answer

11 + 4 =