İçeriğe geç

kredi kartımda ödendi gözüken ürünün ödemesi yapılmamış gözüküyor.

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve Cevaplarkredi kartımda ödendi gözüken ürünün ödemesi yapılmamış gözüküyor.
Anonymous asked 2 sene ago

yanlışlıkla sepete iki kere attığım ürünün birinin ödemesini yaptım. Kredi kartımdan çekildi ve kartın da ödemesini yaptım. Aynısını sepete ikinci kez girdiğim diğer ürünü cancel ettim. Fakat ikisinin de kodu aynı ve ödemeyi yaptığım halde ‘ödeme durduruldu’ yazıyor. Ürün sahibi de ödemeyi durdurduğumu görüyormuş. oysa 150 tl tam bir hafta önce Ali express adına hesabımdan kesilmiş. Lütfen bu konuda acil yardım bekliyorum.
Teşekkür ederim, kolaylıklar.. 

59 Answers
Anonymous answered 2 sene ago

Türkiye’deki bankanın çözüm sunabileceğine inanmıyorum. Siz en iyisi Alipay ile görüşün. Sanırım onlar en makul açıklamayı size sunacaklardır. Direkt müşteri hizmetleriyle görüşmeyin çünkü onlar da bu bizim işimiz değil deyip Alipay’e yönlendirecekler.

Anonymous answered 2 sene ago

Ek olarak söyleyebileceğim. Normalde olması gereken tutar 75 TL ama iki kere eklediğiniz için 150 TL kesildi diyorsanız. İkinci kere oluşturduğunuz ve ardından iptal ettiğiniz siparişinizin 75 TL ödemesi 20 gün içerisinde ödeme yaptığınız kaynağa iade olacaktır. Olmazsa tekrar banka ve Alipay ile görüşebilirsiniz. İptal ettiğiniz siparişin “Your Refund Progress” bölümü olacaktır. Orada iadenin işleme başlama tarihi, tamamlanma tarihi yazar.

Bayan Wilton Walker answered 2 sene ago

Herkese Merhaba, Wilton Walker, şu anda üç çocukları ile şu anda bir dulum ve ben Mayıs 2016 tarafından mali durum sıkışmış ve ben finanse ve benim faturaları ödemek ve bir İş kurmak için gerekli Teksas A.B.D.’de yaşıyorum. Ben özel ve kurumsal ama asla başarı ile hem de çeşitli kredi firmalardan krediler arayan çalıştı ve çoğu banka benim kredi reddetti. Tanrı olurdu Ama ben Morgan Steve adında bir arkadaşı tarafından Tanrı’nın bir kadınla tanıştı ve ben $ 600,000.00 bir kredi toplamı var ve bugün bir iş sahibi ve benim çocuklar şu anda iyi yapıyorsun duyuyorum. Eğer% 3 düşük faiz oranı ve daha iyi ödeme planları ve zamanlama ile bir kredinin teminatı referansla herhangi firma başvurmanız gerekir Yani arkadaşım, Bay John Smith (johnsmithloan29@gmail.com) O yapıyorum bilmez irtibata geçiniz Bu ama şimdi çok mutluyum ve ben insanların onun hakkında daha fazla bilgi vermek için karar, O hem bireyler ve şirkete kredi her türlü teklif ve de ben Tanrı onu daha korusun istiyoruz. Sen aracılığıyla yaptığı e-posta yoluyla ona ulaşabilirsiniz: [johnsmithloan29@gmail.com]

Kredi Teklif Şimdi Uygula

Bayan Wilton Walker

MORIS LOAN COMPANY answered 2 sene ago

Moris Kredi Sirketi hos geldiniz. Bu sirkette, sizi asagi agirliginda olan her mali depresyona çözüm bulmak. Eger rüya kredi alacak. Sadece süphe olmadan Bizimle çalismak ve gökyüzü senin limiti olacaktir emin olun. Biz dünyanin her (ABD, TÜRKIYE, ISPANYA, BULGAR ve tüm diger yerlerde) etrafinda iyi ofisleri var. Bize bugün de temasa:
Morisloancompany6@gmail.com
Web sitesi: http://morisloancompany6.wix.com/morisloancompany
Telefon numarasi: +17472338177
Tesekkürler,
MORIS FRED

moris loan company answered 2 sene ago

Merhaba size, nazikçe e-posta yoluyla simdi bana ulasin, faturalarinizi ödemek ya da herhangi bir mali sorunu çözmek için gerçek bir kredi ihtiyacim var: Morisloancompany6@gmail.com kredinin her türlü sunuyoruz. Iyi günler bayanlar ve nazik erkekler ben, biz mali yardim ihtiyaci olan birey ve kamuoyuna otantik ve mesru kredi teklif krediler sunuyoruz iyi kötü gelen hayatinizi degistirebilir bir korkan Tanri ve dürüst kredi borç veren duyuyorum, bir sey asla pisman olacak Bu kredi islemde sen bu islem araciligiyla disari gülümseme ve bir kaybeden olmak için dogmus degil nerede bizim kredi sirketi deneyin ve borç özgür ve yoksulluk olmayacak, neden benim sartlar ve kosullar ne bekliyorsun çok basit hale getirecek olmasi nedeniyle. Eger gerçek bir kredi yardimci olabilir gerekiyorsa, ben kayitli ve mesru borç veren, sertifikali ediyorum. lütfen e-posta yoluyla bize simdi: Morisloancompany6@gmail.comWeb sitesi: http://morisloancompany6.wix.com/morisloancompanyTelefon numarasi: +17472338177Tesekkürler,MORIS FRED

Your Answer

8 + 8 =