İçeriğe geç

kredi kartımda ödendi gözüken ürünün ödemesi yapılmamış gözüküyor.

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve Cevaplarkredi kartımda ödendi gözüken ürünün ödemesi yapılmamış gözüküyor.
Anonymous asked 2 sene ago

yanlışlıkla sepete iki kere attığım ürünün birinin ödemesini yaptım. Kredi kartımdan çekildi ve kartın da ödemesini yaptım. Aynısını sepete ikinci kez girdiğim diğer ürünü cancel ettim. Fakat ikisinin de kodu aynı ve ödemeyi yaptığım halde ‘ödeme durduruldu’ yazıyor. Ürün sahibi de ödemeyi durdurduğumu görüyormuş. oysa 150 tl tam bir hafta önce Ali express adına hesabımdan kesilmiş. Lütfen bu konuda acil yardım bekliyorum.
Teşekkür ederim, kolaylıklar.. 

59 Answers
Credit Solution Company answered 2 sene ago

Merhaba hayatım

Eğer Krediler ve ipotekler Bankalar ve diğer mali kurumların yorgun iseniz arıyorsanız, ya da mikro-finans düzeni ile sürekli aşağı getirilmiştir. Bu sizi bilgilendirmek için sunun% 3 kredi arasında değişmektedir Aylık Asgari 1,000.00 TL 10,000,000.00 TL azami faiz oranı olduğunu% 100 garanti ile. Biz iş geliştirmek için KREDİ verir. rekabet avantajı / iş genişletme. Biz, güvenilir, güvenilir, verimli, dinamik, hızlı sertifikalı ve dinlenme emin olun vardır. İşbirliği biz en azından birinin yirmi yıl boyunca bir uzun vadeli kredi var ve tüm ilgi vermek ve hesaplamak ve yıllık ödenecek izin gayrimenkul için finansör ve finansman her türlü olduğunu. Biz teklif kredilerin aşağıdaki çeşit var ve
daha çok;

* Bireysel Krediler (Teminatsız Kredi)
* İşletme Kredileri (Teminatsız Kredi)
* Konsolidasyon Kredi
* Kombinasyon Kredi
* Ev Geliştirme

E-posta temas noktaları aramak için
E-posta adresi: creditsolutioncompany@gmail.com

ronald faris answered 2 sene ago

GÜVENLI İPOTEK YÜKLEME ŞİRKETİ’NE KAZANINIZ
                           (Tüm Mali İhtiyaçlarınız İçin Kişiselleştirilmiş Bir Hizmet)

 Güven Mortgage İfrazı Finansal Kredisi Şirket Sağlayıcıları,% 2 çok düşük bir faiz oranı ile kredi sunuyor, Kişisel Krediler, Borç Konsolidasyon Kredisi, Girişim Sermayesi, İş Kredisi, Eğitim, Kredi teklifi sunuyoruz, kredi kayıtlarımız ücretsizdir Tamam 24 saat içinde işlenir.
   E-posta: dporterwintrustmortgage@outlook.com

Dinlemek için sabırsızlanıyoruz
GÜVEN MİNDERİ ALIN
E-posta: dporterwintrustmortgage@outlook.com

ELITE FINANCE answered 2 sene ago

Sen her türlü krediye ihtiyacım var? Ödemek için bir kredi ihtiyacım senin
Bono ya da bir iş kurmak? Ne olursa olsun mali sorunlar
Biz bireyler ya da kredi teklifi olarak yardımcı olmak için buradayız
Bir oranları düşük ve uygun faiz. İLETİŞİM ELITEFINANCE2000@GMAIL.COM, telefon 17472338177

ericf inancee answered 2 sene ago

Kredilere ihtiyacın var mı İş kredisi mi arıyorsunuz? Kişisel kredi, evKredi, araba kredisi, öğrenci kredisi, borç konsolidasyonu kredisi, teminatsız krediler, Risk sermayesi vs .. Veya bir banka veya bir banka tarafından bir krediyi reddettiniz mi? Herhangi bir nedenle mali kurum. Ben Bay Eric finans, borç vericiyim. Düşük ve hesaplı bir faiz oranıyla işletmeler ve bireylere borç verme % 3\’lük faiz oranı. Ilgileniyorsanız? Bugün bize ulaşın ( Ericfinancee@gmail.com veya ericfinancee@outlook.com) ve kredinizi alın bugün.

Murat Acar answered 2 sene ago

Bir krediye ihtiyacın var mı? (Muratacarfinancialservice@gmail.com) aracılığı ile Sir Murat Acar kredi şirketine ulaşın. Bireylere, işyerine, sigortaya vb. Hayat boyu fırsat kredisi veriyoruz. Herhangi bir maddi güçlük çekiyorsanız ya da yatırım yapmak için krediye ihtiyacınız mı var yoksa ödemek için bir krediye mi ihtiyacınız var? Faturalarınız artık arıyor, çünkü tüm maddi sıkıntılarınızı geçmişe bırakmak için buradayız. Herhangi bir para birimi cinsinden her çeşit faiz oranı% 3 faizle sunuyoruz. Bu büyük aracı, finansal probleminizi çözmek için size her türlü krediyle yardımcı olmaya hazır olduğumuzu bildirmek için kullanmak istiyorum. Bize e-posta gönder: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

Your Answer

2 + 18 =