İçeriğe geç

kredi kartımda ödendi gözüken ürünün ödemesi yapılmamış gözüküyor.

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve Cevaplarkredi kartımda ödendi gözüken ürünün ödemesi yapılmamış gözüküyor.
Anonymous asked 2 sene ago

yanlışlıkla sepete iki kere attığım ürünün birinin ödemesini yaptım. Kredi kartımdan çekildi ve kartın da ödemesini yaptım. Aynısını sepete ikinci kez girdiğim diğer ürünü cancel ettim. Fakat ikisinin de kodu aynı ve ödemeyi yaptığım halde ‘ödeme durduruldu’ yazıyor. Ürün sahibi de ödemeyi durdurduğumu görüyormuş. oysa 150 tl tam bir hafta önce Ali express adına hesabımdan kesilmiş. Lütfen bu konuda acil yardım bekliyorum.
Teşekkür ederim, kolaylıklar.. 

57 Answers
Bayan Nora answered 1 sene ago

Acilen bir krediye ihtiyacınız var mı? Borçlusun Işinizi finanse etmek için acil kredi mi ihtiyacınız var ?, Bankanız tarafından reddedildi mi, artık endişelenmeyin, Hizmetlerimiz şimdi her koşulda Hızlı, Kolay ve Güvenli kredidir. Bugün 2.000 euro – 1.000.000 euro ödünç alın! Bu e-postada kredi bilgileri ile bize ulaşın: noramildred.loan@hotmail.com
Not: 24 saat içinde bir ön cevap ve finansman bekleyeceksiniz
Saygılarımızla.
Bayan Nora.

MARIA JORGE answered 1 sene ago

Yatırım ve özel kredi mi arıyorsunuz? Artık arayın, çünkü burada kredi çözümleriniz için doğru yerde olursunuz! Global Finance Limited, şirketlere, özel kuruluşlara ve bireylere% 2’lik düşük ve uygun faiz oranı ile kredi veririz. Artık arayın, çünkü amacımız finansal özgürlük ve istikrarlı bir toplum. Lütfen şu adrese e-posta yoluyla ulaşın: (mariajorgeglobalfinance@gmail.com)
VERİLERİN UYGULANMASI
1) İsim:
2) Ülke:
3) Adres
4) Eyalet:
5) Cinsiyet:
6) Medeni hali:
7) Meslek:
8) Telefon Numarası:
9) İşyerinde güncel pozisyon:
10) aylık gelir:
11) ihtiyaç kredisi tutarı:
12) Kredinin süresi:
13) Kredinin amacı:
14) Din:
15) Daha önce başvuru yaptınız mı:
16) Doğum Tarihi:
Teşekkür ederim.

wilson jones answered 1 sene ago

Merhaba,
Şu anda siz değerli müşterilerimiz için %3 oranında düşük bir faiz oranıyla xmas kredi verme. İşletme finansmanı için bir kredi ihtiyacınız var mı? Bir konsolidasyon kredi ihtiyacınız var mı? Şimdi bizim e-posta yoluyla Uygula: oxford_loanfinances@hotmail.com

sadik answered 1 sene ago

Acil kredi şirketi, 5000-1000000 milyon dolarlık kredi teklifi, şimdi de hızlı kredi amacı taşıyan e-posta şirketi için acil nakit ödemeniz gerekiyor mu? E-posta isteği şimdi isteyin ::: Sadikmoneyorg@gmail.com: Şirket e-posta için de geçerlidir.
SADIKMONEYORG@GMAIL.COM

Louis Bonny answered 1 sene ago

Merhaba!!!

Özel şirkete ve bireylere kredi veriyoruz. Şirketimizden bir kredi almak için, başvuru sürecine geçmeden önce sana geçmesi gereken bazı bilgiler var. FAİZ ORANI: Sunduğumuz kredide% 2 faiz uygulanmaktadır. MİKTAR VERİLMEKTEDİR: Maksimum 100.000.000,00 A Minimum Miktarı 1,000,00 Veriyoruz. Gerekli bilgi için, kişisel bilgilerinizi ve ayrıca kredi bilgilerini içeren bir başvuruyu doldurmanız gerekecek, bu size bir İmzalanması bekleneceğiniz kredi koşullarının ve sözleşme sözleşmesinin tam dokümantasyonu ve memnun olduktan sonra onay için firmaya geri göndermek. E-posta: (bonitecloancompany@gmail.com) Başarınız bizim önceliğimizdir.

Saygılarımla.
Teşekkürler!!!

Your Answer

14 + 18 =