İçeriğe geç

kredi kartımda ödendi gözüken ürünün ödemesi yapılmamış gözüküyor.

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve Cevaplarkredi kartımda ödendi gözüken ürünün ödemesi yapılmamış gözüküyor.
Anonymous asked 2 sene ago

yanlışlıkla sepete iki kere attığım ürünün birinin ödemesini yaptım. Kredi kartımdan çekildi ve kartın da ödemesini yaptım. Aynısını sepete ikinci kez girdiğim diğer ürünü cancel ettim. Fakat ikisinin de kodu aynı ve ödemeyi yaptığım halde ‘ödeme durduruldu’ yazıyor. Ürün sahibi de ödemeyi durdurduğumu görüyormuş. oysa 150 tl tam bir hafta önce Ali express adına hesabımdan kesilmiş. Lütfen bu konuda acil yardım bekliyorum.
Teşekkür ederim, kolaylıklar.. 

59 Answers
Credit Financier Home answered 11 ay ago

Merhaba!
Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Parayı takip edin ve hemen her türlü krediyi elde edin!
1,000 TL’den 10,000,000,00 TL’ye
* Amaç *% 3 faiz oranı
* Seçim 1-20 yıl arasında öderler.
* Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
* Kredinin esnekliği.
Yardım için lütfen bize yoluyla bizimle iletişime geçin.
Whatsapp: +15189309882
E-posta: creditfinancierhome@gmail.com
İçtenlikle
yönetim

Murat Acar answered 10 ay ago

Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen her çeşit kredi başvurusunda bulunun
Ve acilen paranı al!
Bize e-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)
* Randevu kredisinin miktarı 5.000 TL’den 10.000.000.00 TL’ye
* Faiz oranı% 2
* 1 ila 20 yıl arasında geri ödeme seçeneği.
* Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
* Kredi esneklik şart ve koşulları.
Bugün mali yardım için bize e-posta gönder: (muratacarfinancialservice@gmail.com)
içtenlikle
yönetim

Murat Acar answered 10 ay ago

Murat Acar Renberg Kredi Yatırım Şirketi, dünyanın dört bir yanındaki finansal krizlerde bireylere yardım etmek amacıyla kurulmuş bir kuruluştur.
1.000 $ ila 20.000.000 $ arası kredi veriyoruz. Kredilerimiz iyi sigortalıdır ve en yüksek güvenlik önceliğine ve% 2 faiz oranına sahibiz.
Kredi teklifimizle ilgileniyorsanız daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.
Bugün bize e-posta ile: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

paul answered 10 ay ago

Bu aracı kullanarak jasmin noor’a büyük teşekkürlerimi söylemek istedim Kredi şirketi, bana ve aileme yaptıkları için …. ilk önce onların iletişim bilgilerini çevrimiçi aldıklarında sanki başkalarını taklit eden sahte kredi verenler gibi düşündüm. yardım etmek istedim ama onlarla iletişime geçtikten sonra en büyük sürprizimi denemek istedim sadece onlarla iletişim kurarak 24 saat içinde kredi aldım ve onlara hayatımı güveniyorum çünkü bana yaşamak için yeni bir hayat verdiler .. …. Lütfen jasminnoorloancompany@gmail.com üzerinden onlarla iletişime geçin.

Bilal Berber answered 9 ay ago

Bunu okuyan herkes için güzel günler,
Benim adım Bay Bilal Berber. Bana bir kredi almam için yardımcı olan Bayan SUSAN JAMES’e teşekkür etmek istiyorum. Geçtiğimiz iki ay boyunca borçlarımı çözmek için bir kredi arıyordum, herkes kandırdım ve para toplamaya başladı. Sonunda Bayan SUSAN JAMES ile görüştüğümde bana 45.000 dolarlık bir kredi verebildi. Ayrıca sana da yardım edebilir. Ayrıca bazı diğer meslektaşlarımıza da yardım etmiştir. Herhangi bir maddi yardıma ihtiyacınız varsa, e-posta yoluyla firmasıyla iletişime geçin: susanjamesloanfirml07@gmail.com veya susanjamesloanfirml07@outlook.com veya Whats-app Numarası: +14848318427 veya Web Sitesi: https://susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer I o size yardımcı olabileceğine inanıyorum. Bana yardım ettiği gibi yardım almak için onunla iletişime geçin. Şefkatinizi bana doğru yayarak bunu yapacağımı bilmiyor ama bunu hepinizle paylaşmamın yanısıra dolandırıcılardan kurtulmam gerektiğini düşünüyorum, lütfen taklitçilere dikkat edin ve doğru kredi şirketiyle iletişime geçin. okunaklı ve dürüst bir kredi vermeyi isteyenlere teşvik sözleri vardır.

Your Answer

14 + 20 =