kredi kartına ödeme yapılıyormu

Sorular ve CevaplarCategory: Sorular ve Cevaplarkredi kartına ödeme yapılıyormu
Anonymous , 10 ay önce sordu.

aliexpress den bir satıcıdan kredi kartıyla bir kaç ürün aldım,satıcı ürünlerden birtanesini göndermemiş ve özür dileyip paypal hesabımı istedi göndermediği ürünün parasını geri yatırıcağını söyledi fakat benim paypal hesabım yok ve bu hesabı açmakla uğraşmak istemiyorum,kredi kartıma geri ödeme yapılıyormu? nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

Gelen Ziyaretçi Aramaları:

  • aliexpress kredi kartın dolar hesabı olmasada olur mu
6 Cevap
Anonymous answered 10 ay ago

Open dispute butonunu tiklayarak uyuşmazlik açin. Kesinlikle paypal olayi yalan. Bu durumu uyusmazlikta belirtip iade isteyiniz.

aliexpress.helper@gmail.com answered 10 ay ago

Paypal olayı yalan değil. Satıcı siparişinde platform üzerinde sorun göstermek istemediğinden AliExpress üzerinden onayınızı isteyip Paypal üzerinden iade yapabileceğini söylemiş. 5 yıldız vereceğinizi ve ödeme yaptığınız şekilde iade yapılması gerektiğini söyleseniz kafi.

Anonymous answered 10 ay ago

Nasıl yalan değil. Paypal şeklinde oyalayan saticilar yok mu? Koruma suresini gecirmek için oyalayanlar?

aliexpress.helper@gmail.com answered 10 ay ago

Kardeşim tabiki yalan değil. Niye satıcıyla yüz göz oluyorsun ki? Paypal da olur diyorsan aç dispute, Paypal hesabını gönder ve iadeyi yapmasını iste. İade gerçekleştikten sonra dispute kapatırsın bu kadar basit. Paypal da şart değil gerçi. Neyle ödüyorsam onunla iade et de bitsin. Kesinlikle Paypal olayı yalan dersen sen yalan olursun, biraz iş bilmek lazım. Kolay gelsin.

muzo answered 10 ay ago

kredi kartına ödemesini istiyorum ve aynı zamanda da bir yıldız vermek istiyorum(gerçi göndermediği ürünü sitesinden kaldırmış)
yani anladığım kadarıyla bu durumda dispute açmam gerekiyor sanırım? satıcı hem kargoya geç verdi hemde olmayan ürünü varmış gibi gösterip boşuna satın almamı sağladı oysaki o göndermediği ürün önemliydi  diğer gönderdiği ürünler faso fiso olmasada olurdu..

Cevaplayın

0 + 14 =