İçeriğe geç

KREDİ KARTINDAN ÖDEME YAPTIM AMA HİÇ BİR BİLGİ ELİME GEÇMEDİ ? FATURA VS.. YOK ?

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve CevaplarKREDİ KARTINDAN ÖDEME YAPTIM AMA HİÇ BİR BİLGİ ELİME GEÇMEDİ ? FATURA VS.. YOK ?
Anonymous asked 2 sene ago

ÖDEME YAPTIĞIMA DAİR HİÇ BİR BELGE VS. ALAMADIM ? FATURAM NEDEN GÖZÜKMÜYOR ?

2 Answers
Anonymous answered 2 sene ago

Kredi kartı işlem geçmişinizi kontrol ettiniz mi? Yeni işlem yaptıysanız previzyondadır. AliExpress’te siparişiniz için ödeme onaylandığına dair durum güncellemesi gerçekleşti mi?

Anonymous answered 2 sene ago

merhaba aynı problemi bende yaşıyorum ilkin alışveriş yaptım lakin provizyonda bekliyordu sürekli işlem usd kesmiyor heralde diyerek aliexpress üzerinden siparişi iptal ettim ve siparişlerim sayfasında finished olarak gözüküyordu bankaya baktım hiç bişi olmamış ama aradığımda işleminiz yapılmış ve paranız kesilmiş dediler bankadan. o siparişim iptal oldu ve 15 20 günlük iade suresi başladı  sonra gittim ve aynı ürünü bir daha satın aldım bu seferde bankadan provizyonda bekleyen işlem olarak görürken bide baktım mesaj geldi sukadar harcama yapılmıştır diye ama alışveriş sitesine baktığımda Payment being verified görüyorum hala bu ödemeyi nasıl doğruluyor suanda işlem nedir ? alibaba sitesi ödemenin banka tarafından yapıldığını doğrulayınca satıcıya ürünü kargolama için süreç mi başlatacak bilgi verirseniz sevinirim?

Your Answer

4 + 19 =