İçeriğe geç

Merhaba, tam bir ay önce ürünler aldım fakat hiç biti gelmedi. Ve hepsinin teslimat durumumda "order dullfilment complete" yazıyor. Bu ne anlama geliyor?

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve CevaplarMerhaba, tam bir ay önce ürünler aldım fakat hiç biti gelmedi. Ve hepsinin teslimat durumumda "order dullfilment complete" yazıyor. Bu ne anlama geliyor?
Anonymous asked 3 sene ago
197 Answers
Anonymous answered 3 sene ago

Merhabalar,
Yanlışlıkla kargo kodu verildikten sonra onay vermiş olmayınız. Ben ilk kez bu durumu duyuyorum defalarca alışveriş yaptım böyle bir durum mesajını hiç görmedim. Araştırdım buna benzer bir sipariş durumu da yok. Kargo takip kodu verildi mi size? Hiç satıcıyla görüştünüz mü? Ekran görüntüsü mevcutsa paylaşabilir misiniz?
İyi Günler

Anonymous answered 3 sene ago

Maalesef ekran görüntüsü paylaşamıyorum. Ürünlere onay vermedim zaten hepsi “onay bekleyen ürünler” kısmında duruyor. Satıcıya ekran görüntüsünü atıp durumun anlamını sordum cevap bekliyorum. Kargo takip numarası vs yok. Takip numarası yazan numarayı edevlet pttde arayınca kargoyu buluyor fakat nerede olduğuna dair bir bilgi yazmıyor. Ptt sitesinde ise böyle bir barkod numarası yoktur diye uyarı alıyorum. Üç siparişimin de bu şekilde olması çok garip değil mi?

Anonymous answered 3 sene ago

GERÇEKTEN TUHAF.

Anonymous answered 2 sene ago

Merhaba, tam bir ay önce ürünler aldım fakat hiç biti gelmedi. Ve hepsinin teslimat durumumda “order dullfilment complete” yazıyor. Bu ne anlama geliyor? – Aliexpress Türkçe Destek Sitesi
[url=http://www.gjk263mw7b1485k85z76rah7390vzgous.org/]ucbmlfdcysd[/url]
cbmlfdcysd http://www.gjk263mw7b1485k85z76rah7390vzgous.org/
acbmlfdcysd

Your Answer

7 + 17 =