İçeriğe geç

Müşteri hizmetleri

Anonymous asked 2 sene ago

Bugun aliexpressten sipariş verdim 2-3 saat sonra 344 lü bir numara aradı ve adımı söyleyip alibabadan siparişiniz gözüküyor onayladığınız bir işlem mi diye sordular fakat müşteri hizmetleri gibi gelmedi pek bana nedense daha önce bu şeklde bir konuşma yaşayan oldu mu acaba ? Tedirgin oldum açıkcası şimdiden teşekkrler.

6 Answers
Best Answer
aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

İlk defa böyle bir şeyi sizden duyuyorum. Sipariş alibabadan mı aliexpressten mi? Allah Allah. Samimiyetle söylüyorum ilk defa sizden duydum böyle bir şeyi. Herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmadıysanız sıkıntı yok. Türkiye temsilciliği var ama ben onları Casper sanıyordum. 🙂 Demek yaşıyorlarmış. Kuruntu yapıyor da olabiliriz. Şimdilik bilinmez.

Anonymous answered 2 sene ago

İşte banada o entresan geldi aliexpressten aldım fakat çok parça sipariş verdm ve yüksek tutarlı. O yüzden mi alibaba dediler acaba. Mebla da yüksek olunca tedirgin oldum. Bilgi paylaşmadım fakat site güvenli anladıgım kadarıyla ilk defa alışveriş yapıyorum ama umarım sıkıntı yaşamam????

aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Yok yok sıkıntı yaşamazsınız. Seçilmiş adam olarak görülmüşler sizi 😀 En değerli müşteri. Kafanıza takmayın. Bilgi paylaşmadıysanız mevzu yok.

Anonymous answered 2 sene ago

Tamam teşekkürler içim rahatladı ????

aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Yok hocam niye korkuyorsunuz ki. AliExpress Türkiye ayağından biri olmasa nasıl sipariş tutarınızı öğrenecek. Ya banka yapar bunu ya AliExpress ki platform adını kullanmışlar. Takmayın o kadar. Bankadan ödeme iptali var, AliExpress ile ilgili işlem ve şikayet süreçleri var. Öyle kolay iş değil.

Your Answer

12 + 18 =