İçeriğe geç

nıke air max

Omer asked 2 sene ago

Nıke air max alacağım ama 50 ,60 dolar asaında bir sürü vardım şimdi baktığımda ise 150 ,200 dolar üzerideler .
Nere kayboldu bu ayakkabılar 50 ,60 dolar arasında bir sürü vardı ? Resimde gördüğünüz gibi bu ayakkabı nerede? Bu ve bunun gibiler ????
RNike-Air-Max-90-VT-erkek-Koşu-Ayakkabı-Klasik-Açık-Ayakkabı-EUR-Boyutu-40-45-Ücretsiz nıke air max

4 Answers
aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Normalde fiyatı bu değil zaten 50-60 dolar bile çok. Satıcı baya kâr ediyor o 50-60 dolardan. Şu an fiyatının yüksek olmasının sebebi periyodik indirimi uygulamamışlar. Fiyatı 150-200 arası yazıyorlar haftanın örneğin 5-6 günü böyle kalıyor. 1-2 gün de 3-4 katı yüksek fiyatta indirimsiz kalıyor. Hatta bu fiyattan alanlar bile oluyor. Biraz beklerseniz indirimli fiyatlara tekrar kavuşursunuz.

Omer answered 2 sene ago

Ya indirim değil bunların bir sayfası vardı ucuz 30 dolara vardı 60 dolara vardı farklı farklı . O ayakkabılara tıklayınca farklı renk seçeneği ve birsirü fotolar vardı . Ama şimdi girdiğimde bunların hiç birisi yok 150 dolara farklı farklı var . 

aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Sevgili kardeşim 60 dolar max. fiyat seçip o şekilde aratmalısın o zaman. Mağaza kapanmış olabilir, ürünleri artık satmıyor olabilir, fiyat yükselmiş/indirim dönemi bitmiş olabilir, bir sürü şey olabilir. Bir sayfa vardı ucuz ayakkabılar vardı demek bir şarkı arıyorum ama sözlerini bilmiyorumdan öte değil. Mağaza tahmini yapamaz kimse 🙂 Ürünler satıştan kaldırılmadıysa birkaç gün sonra mutlaka indirimli fiyatlarıyla tekrar bulabileceğin bir yerlerde olacaktır. Bol şans.

Omer answered 2 sene ago

Ya ben öyle aratmıyorum ki ya ben diyorum ki cumartesi internete yazdım nıke air max aliexress diye 60 dolar felan çıktı . 
Hafta içi pazartesi yazdım 1 tanesi yok .
Ben bu ayakkabıları nerden baksan 1,2 haftadan beri görüyordum …

Your Answer

11 + 11 =