Ödeme adımları

Melih DEMİRCAN , 11 ay önce sordu.

iyi günler acil yardımınıza ihtiyacım var. aliexpressten sipariş verdiğim ürün hakkında sorularım olucak
soru1: sipariş verdiğim ürünün ödemesini kredi kartımla yaptım ama onay bekletme ödeme bölümüne düştü satıcı ise onaylamam için mesajlar attı. ne yapmayalım
soru2:ödemesini yaptığım bir ürünün kargosunu yanlış işaretlemişim bunu nasıl değiştirebilirim 
umarım iyi anlatmışımdır

3 Cevap
aliexpress.helper@gmail.com answered 11 ay ago

İlk sorunuz için; Ödemeyi siz yapmışsınız sorun yok. Ödeme onayı bekleniyor şeklindeyse birkaç saat içerisinde bankanız tarafından ödeme onaylanır. Sizinle ilgili durum değil.
İkinci sorunuz için: Ödeme yaptıktan sonra ne yazık ki dönüşü olmuyor. Ancak şu şekilde olabilir. Siz iptal isteği yollarsanız siparişe dair ve satıcı da kabul eder ondan sonra iade süreci başlar ki, iade süreçlerinde iş günü baz alınır ve genellikle uzun sürüyor. Çok bekletir sizi. Ek ücret ödemeniz gereken bir durum ise satıcıya söyleyin neyse 1-2 dolar ödeyim başka bir sipariş altında; Sen bu siparişe sayıver dersiniz. Veya iadeyi bekler işi uzatabilirsiniz. Bol şans.

Melih Demircan answered 11 ay ago

tesekkur ederim

carren ben answered 7 ay ago

Eğer biz düşük ve uygun faiz oranı hem de bireyler ve şirketlere kredi teklif kredi veya sermaye gerekiyor. bugün kredi almak (carrenbenfirm@outlook.com veya carrenbenfirm@gmail.com) bugün bize ulaşın.

Cevaplayın

7 + 8 =