Order closed param geri gelmiyor

Sorular ve CevaplarCategory: Sorular ve CevaplarOrder closed param geri gelmiyor
Esra tosun , 9 ay önce sordu.

Your Order No. 76985282204986 has been closed   Dear Esra Thank you for shopping on AliExpress ! We are sorry to inform you that we have to cancel your order for security reasons. To make sure your transaction is secure, please provide us with documentation by clicking My Appeal for further verification. When we receive your documents, we will verify them within 3 business days. If the documents are valid, you can reorder on Aliexpress. We apologize for any inconvenience, and thank you for your patience and understanding.   sipariş verdikten 1 gun sonra bu mesaj geldi. sıparısı ıptalde edemıyorum. para karttan cekılmıs ne yapmam lazım

5 Cevap
Serkan answered 9 ay ago

Güvenlik nedeniyle siparişinizin dondurulduğunu biliyorsunuz. Hesaptaki adınız yada teslimattaki kişinin adı ile kart bilgileri farklı olduğunda bu durumla karşılaşılıyor. Sizden 3 iş günü içinde belge istiyor. Kartınızı doğrulamanız için. Kimlik fotosu olabilir.

Anonymous answered 9 ay ago

artık almak istemiyoum ama sıparişi.para iadesi istiyorum

Serkan answered 9 ay ago

3 iş günü sonra iptal olur. 15 iş gününde de iade karta yansır.

Anonymous answered 9 ay ago

insallah oyle olur.tesekkurler

berat answered 8 ay ago

aynı sorunla bende karşılaştım kartımı dogrulamak için kimligimi ve kartımın resmini attım,kartım dogrulanınca ürünümün durumu closed den onaylandı olarak degişecekmi yoksa kartıma para iadesimi olacak birde ben ürünü indirimdeyken almıştım dogurlama süreci tamamlanmadan üründeki indirim biterse indirimden yaralanamamışmı olacagım bilginiz varsa yardım edermisiniz.Özelliklede serkan bey yardımcı olursanız çok sevinirim.

Cevaplayın

20 + 4 =