İçeriğe geç

Para iadesi

baris asked 2 sene ago

aliexpressten 38 dolarlık bir ürün aldım 3 saat dolmadan yanlışlıkla iptal ettim. param 40 gündür kayıp. garanti bankasına gidiyorum firma iade etmemiş diyor. aliexpresste parayı almadık diyor. sonu nereye varacak bilemiyorum.
 

2 Answers
Ali answered 2 sene ago

Sevgili Barış;
 
Tam adamına denk geldin. Çok şanslısın.
Ağustos ayında 1230$ lık sipariş verdim ve saatler sonra iptal ettim. Desiğin olay gerçekleşti ve para uçtu. Aliexpress bende değil diyor Garanti bende değil diyor. Lan nereye gitti para deliricem. Neise çok uzun uğraşlar sonunda sağolsun garantide çalışan bir ablamızın yardımı ile dün paramı aldım???
Gelelim ne yapman gerektiğine;
Garanti müşteriye  hizmetlerini ara ve harcama itirazında bulunmak istiyprum  de. Seni yönlendirdikleri gibi harelet et ve paranı al.
Vesselam.

barış answered 2 sene ago

cevap için teşekkürler. yeni gördüm. denedim fakat çözüme kavuşamadım. bu arada ben paracard ile aldım kredi kartı değil. müşterü hizmetlerini aradım internet,faks veya bankaya gidin dedi. internet bankacılığından olmuyormuş, bende bankaya gittim oda itiraz edemedi yada bilmiyordu.:) anlıyacağın en başa döndüm sen nasıl bil yol izledin yazarsan sevinirim.

Your Answer

17 + 14 =