İçeriğe geç

para-odeme

Ferit asked 2 sene ago

Merhaba iyi günler. İlk defa sizinla alışveriş yapmak istiyorum . Size bir kaç sorum olacaktı . Verilen beyan edilen fiyat dışında kargo ve vergi dahil mi yoksa değil mi ve kusuratli dolar fiyati geçiriyor yüzlerce dolar mi anlamında ben anlayamadim çok pahalı görüntüsü veriyor türk kirası olarak göremiyor muyuz listeyi ?

1 Answers
Tutku ÇAKIRTutku ÇAKIR Staff answered 2 sene ago
  • Öncelikle aliexpressturk.com sadece bilgi paylaşım sitesi. AliExpress yönetimiyle herhangi bir bağımız yok bunu belirtmek isterim sorularınıza cevap verecek olursak.
  • 75 EURO limitini aşan yada ticari olduğu belirlenen (sayı itibarı ile çok fazla) ürünler ile; Sim kart girişi olan ürünler(telefon, tablet,saat), kozmetik ürünleri, ilaçlar, elektronik sigara gibi ürünlerin girişi yasaktır. 75 EURO limitini aşan paketler için %20 vergi uygulanır.
  • Dolar olarak seçili ise en kolayı o tutarı 3 ile çarpmak 🙂 Yada google’da 3 dolar kaç tl yazarsanız Google güncel tutardan bunu hesaplar. AliExpress sisteminde TRY çevirici de vardır. Sitenin sağ üst kısmından TRY seçeneğini seçebilirsiniz. (Ekran Alıntısı: http://aliexpressturk.com/wp-content/uploads/trysecimi.png )
Your Answer

2 + 15 =