İçeriğe geç

Paypal kart ile aliexpress'den alışveriş yapanlar var mı ? İninal kart ile yapınca fazladan kesinti yapıyor sanırım döviz kurunu yüksek tutuyorlar.Paypal ile böyle bir sorun oluyor mu?

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve CevaplarPaypal kart ile aliexpress'den alışveriş yapanlar var mı ? İninal kart ile yapınca fazladan kesinti yapıyor sanırım döviz kurunu yüksek tutuyorlar.Paypal ile böyle bir sorun oluyor mu?
Anonymous sordu 2 sene önce

paypal

7 Cevaplar
Anonymous cevapladı 2 sene önce

Tabikide oluyor neden olmasın . Bir önceki siparişimde benden 5 TL fazladan ücret kesmişti . 

Anonymous cevapladı 2 sene önce

[url=http://www.skogarbondi.is/wp-content/5ns-6-R9-1yr-Longchamp-Portefeuille-Pr-F9.html]Sac Longchamp Pliage Noir[/url] milpitas Longchamp de [url=http://www.skogarbondi.is/wp-content/5ns-6-R9-mj7-Portefeuille-Solde-Va.html]Sac Hobo Longchamp Noir[/url] sortie de l’entraîneur coach outlet

Anonymous cevapladı 2 sene önce

sorun yok öncesinde biraz fazla kesiyor sonra karta geri yatıyor benden 16 dolarlık sipariş için 51 lira kesmişti başta sonrasında girdiğimde 47 olmuş para geri yatmış

Anonymous cevapladı 2 sene önce

sac à dos longchamp sac longchamp cuir\n sac longchamp pliage réglementation fédéraux d’examiner l’affaire

Anonymous cevapladı 2 sene önce

I just love your Bailey Calls! Your key provides an exquisite excess feel to people human hair wigs. We’ve bought countless kind comments in most of these Brazilian Virgin Hair!

Cevabınız

Güvenlik Sorusu: 11 + 14 = ?