İçeriğe geç

Paypal kart ile aliexpress'den alışveriş yapanlar var mı ? İninal kart ile yapınca fazladan kesinti yapıyor sanırım döviz kurunu yüksek tutuyorlar.Paypal ile böyle bir sorun oluyor mu?

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve CevaplarPaypal kart ile aliexpress'den alışveriş yapanlar var mı ? İninal kart ile yapınca fazladan kesinti yapıyor sanırım döviz kurunu yüksek tutuyorlar.Paypal ile böyle bir sorun oluyor mu?
Anonymous asked 2 sene ago

paypal

7 Answers
Anonymous answered 2 sene ago

Tabikide oluyor neden olmasın . Bir önceki siparişimde benden 5 TL fazladan ücret kesmişti . 

Anonymous answered 2 sene ago

[url=http://www.skogarbondi.is/wp-content/5ns-6-R9-1yr-Longchamp-Portefeuille-Pr-F9.html]Sac Longchamp Pliage Noir[/url] milpitas Longchamp de [url=http://www.skogarbondi.is/wp-content/5ns-6-R9-mj7-Portefeuille-Solde-Va.html]Sac Hobo Longchamp Noir[/url] sortie de l’entraîneur coach outlet

Anonymous answered 2 sene ago

sorun yok öncesinde biraz fazla kesiyor sonra karta geri yatıyor benden 16 dolarlık sipariş için 51 lira kesmişti başta sonrasında girdiğimde 47 olmuş para geri yatmış

Anonymous answered 2 sene ago

sac à dos longchamp sac longchamp cuir\n sac longchamp pliage réglementation fédéraux d’examiner l’affaire

Anonymous answered 2 sene ago

I just love your Bailey Calls! Your key provides an exquisite excess feel to people human hair wigs. We’ve bought countless kind comments in most of these Brazilian Virgin Hair!

Your Answer

14 + 18 =