İçeriğe geç

Satıcı mesajı

Erhan asked 2 sene ago

Greetings:
Thanks for your order,we have shipped your item ,If you have any questions please contact me and I will try my best to serve you.
(NOTE:
General transportation time need for 30 days
if the shipping way is China Post Ordinary small Packet Plus, NO tracking for small orders ( orders price < $ 10 ), because it will increase your shipping cost.

Delivery time: If the Confirm Time is coming soon, but you still not receive your order, please contact me, I will extend the delivery date for you.

If after 60 days you still do not receive the goods, please contact me, I will refund full money to you.

No Dispute please: Please do not open dispute within 60 days, it is unwelcome, let’s keep good business relationship. Thanks for your kind understanding.
Adam bana bu mesajı attı Türkçeside bu
Selamlar : Sipariş için teşekkür ederiz , biz herhangi bir sorunuz varsa benimle temas ve ben size hizmet için elimden geleni yapacağım , lütfen öğe sevk var . (NOT: Genel ulaşım süresi 30 gün boyunca ihtiyaç sizin nakliye maliyeti artacak , çünkü ; nakliye yolu YOK küçük siparişler (10 $ sipariş fiyatı ve lt) için izleme Çin Post Olağan küçük Paket Plus ise .   Teslim süresi : Onayla Zaman yakında geliyor , ancak yine de sipariş almak değilse , bana ulaşın sana teslim tarihini uzatmak lütfen .   60 gün sonra yine mal almak istemiyorsanız, size tam para iade edeceğiz , lütfen bana ulaşın .   Hayır Uyuşmazlık lütfen : Bu istenmeyen olduğunu 60 gün içinde değil açık anlaşmazlık Lütfen , en iyi bir iş ilişkisi devam edelim. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Yalnızanlamadığım kargo ücretsiz ama adam kargo maliyeti artabilir falan diyor birde takip numarasından takip etmek istiyorum ama Aliexpress standart shippinde edemiyor musuz öyle diyor herkes
İyi günler 

1 Answers
Serkan answered 2 sene ago

Yapacak bir şey yok. Urun 60 gun icinde gelmezse uyusmazlik acacaksiniz.

Your Answer

17 + 15 =