İçeriğe geç

Satış İptali ve para iadesi

AliExpress Destek – Soru ve CevapSatış İptali ve para iadesi
Anonymous asked 2 sene ago

 Merhabalar,
Ali express’ten bir ürün sipariş ettim ve daha sonra ayn başka bir ürünün benim için daha yararlı olacağını düşünerek ilk siparişimi iptal ettim ve başka bir ürün siparişi verdim. İlk siparişi vermemle iptal etmem arasında 2 saat anca geçmiştir. Fakat iptal etmemin üzerinden 3 gün geçti hala hesabıma geçmedi. İşin kötü olan yanı ben o siparişi iptal ettikten sonra siparişler kısmından kalıcı olarak sildim. Bu durumda para iadesi olmaz mı ?

2 Answers
Anonymous answered 2 sene ago

Müşteri hizmetleriyle görüşürseniz tüm siparişlerinize ulaşabilirler. Para iadeniz ne yazık ki 3 gün içerisinde zor. Maksimum 20 günlük bir süreç işleyebilir. İade ile ilgili öğrenmek istediklerinizi Alipay, Sipariş ile ilgili öğrenmek istediklerinizi Aliexpress ile görüşün.

Anonymous answered 2 sene ago

bana yardımcı olurmusunuz ürün aldım 1 saat oldu olmadı iptal ittim. iade sonuçlandı ama ne para var ne ürün 2015 kasım ayında iade onaylandı ama parayı göremiyorum banka yapmamışlardır dedi yardımcı olursanız sevinirim google çeviriden başka fazla ingilizce fazla yok mail attım ama devamlı saçma seyler söylüyorlar bekleyin diye e postam : elektronik_29@hotmail.co

Your Answer

2 + 15 =