İçeriğe geç

Singapur(Speedpost) ve Ems kargo

Anonymous asked 2 sene ago

Arkadaşlar çin üzerinden ukraynaya sipariş verdim satıcı ürünü singapur üzerinden göndereceğini söyledi 2016-02-24 günü kabul edilen kargo 2016-02-29 günü singapura ulaştı.En son işlem 2016-03-01 günü Handed over to Airline diye gözüküyor. 13 gün oldu hala değişen birşey yok.Birde Ems express kargo olarak geçiyor. Bu kadar uzun sürmesi normal mi?

2 Answers
Serkan answered 2 sene ago

Normal. AliExpress’te belirtilen süreler en iyi süreler. bu yüzden koruma sürenizin bitimine birkaç gün kala ürün gelmezse uyuşmazlık açın.

Ozgur answered 2 sene ago

Ali expressden alisveris yaptim malzeme gumruge takildi 190 dolara aldigim bir malzemeye 265 lira gumruk parasi odedim arti adamlar beni hic aramadilar … Kendin ugrasip buluyirum artisi yine var malzeme slklntlLl bir sey ise odediginiz gumruk parasini iade etmiyorlarmis .. Yine arti malzemeyide alamiyorsun .. Ems kargo ile yollamis adam cinden …sorun turkiyede basliyor .. Ems cargodaki adamla fazla hasir nesir oluyirsunuz mecburen .. Daha aliexpress mi tovbe … E baydan aldigim malzemelere gumruk vs hic bir sey odemiyordum paypal da memelekette iliskiyi kesince mecbur aliexpress denedik .. 06 09 siparisi verdim ayin 20 si olmus hala alacagim urunu … Karsidan aldigim adamlar yardimci oluyorlar sorun cikarsa ilgileniyorlar fakat bizim araya bayram girdi diye cargolar birikmis mis mis .cinden mi tovbe bir daha .isimi gucumu birakip cargo pesinde dolaniyorum .. 

Your Answer

13 + 7 =