İçeriğe geç

sipariş

Anonymous asked 2 sene ago

mrb.6 şubat da aldığım ürün hala satıcı siparişi hazırlıyorda kaldı.ürün göndrilmedi.otomatik iptale 5 gün kaldı iptal mi edeyim,yoksa 5 günü bekleyeyimmi?

6 Answers
aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Satıcı ürünü hazırlayıp 5 gün içerisinde kargo kodu sipariş sayfanızdaki sisteme giriş yapmazsa zaten otomatik iptal olur ve para iade süreciniz başlar. Bence bekleyin. Zaten hazırlamazsa otomatik alacaksınız paranızı, hiçbir ek işlem yapmadan. Satıcı sipariş sayfanızdan sıkıştırıp, hazırlamazsan şikayet ederim diye tehdit ederseniz belki aklı başına gelir.

Anonymous answered 2 sene ago

3-4 sefer msj attım.biraz bekleyin lütfen diye cevap yazdı.bahar bayramı mı etkiledi acaba..

aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Stokta yoktur. Sanırım temini uzun sürecek. Veya kayıtsız kargolarda bazen böyle bekleme sorunları olabiliyor. Emin olmamakla birlikte kayıtsız paketlerin gönderici için zaman ve sayı sınırlı olduğunu düşünüyorum. Paketiniz kargoya verilsin, teslim aldıktan sonra gecikmeyle ilgili dilerseniz dispute (anlaşmazlık) açarak kısmi para iadesi talep edebilirsiniz.

Anonymous answered 2 sene ago

kargom ems yle gelecek.kayıtlı herhalde..

aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

EMS Çin Hızlı Posta Servisi, kayıtlı. Başka bir sorun olmuştur o halde. Fakat dediğim gibi teslimattan sonra sorunlu alışveriş sürecindeki gecikme, kalite problemi vs. ye dair kısmi/tam iade talep edebilirsiniz.

Your Answer

13 + 20 =